خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کسب عناوین برتر بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما
اخبار زنجان/ کسب عناوین برتر بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

اخبار زنجان/ کسب عناوین برتر بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان ، همکاران صداو سیمای مرکز زنجان توانستند در بخش های متنوع این جشنواره ۱۰ عنوان را از آن خود کنند.

دیپلم افتخار بخش اصلی جشنواره در حوزه شعر و موسیقی به التفات داوود بیگی بعنوان بهترین خواننده محلی برای سرود رونق تولید اعطا شد.

دیپلم افتخار بهترین مدیریت هنری تولید در بخش جنبی جشنواره باتولید نماهنگ«ولایت حیدر»به «ابهرآنلاین»داد خلیلی اعطا شد.

همچنین دیپلم افتخار رتبه برتر پژوهش منجر به تولید در بخش اصلی جشنواره به پژوهش صورت گرفته توسط بهنام رضاقلی زاده با موضوع آسیب هایاجتماعی سنین نوجوانی رسید .

رضا علیزاده گوینده و گزارشگر موفق خبرگزاری صداوسیمای زنجان موفق شد دو عنوان را در این جشنواره از آن خود کند . وی در بخش جنبی جشنواره با مستندخبری«متادون»با موضوع سلامت و گزارش خبری پیام سامرا در بخش مردم محور – ایرانی اسلامی موفق به کسب دو دیپلم افتخار جشنواره شد.

دیگر گزارشگر خبر مرکز زنجان مریم محمدی نیز درحوزه منابع طبیعی و آبخیزداری با گزارش خبری«پنل های خورشیدی»دیپلم افتخار این بخش را تصاحب کرد.

رادیو استانی زنجان نیز در این جشنواره موفق به کسب سه عنوان شد.اولین عنوان متعلق به رادیو نما بود که موفق شد در بین مراکز استانها مقام سوم را کسب کنند. دیپلم افتخار بهترین مستند گزارشی دربخش سلامت نیز ، به خسرو رسولی بابت تولید مستند رادیویی با عنوان «باشگاه مثبت» اعطا شد.

در بخش برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی رادیو نیز ، عنوان شایسته تقدیر درساختار مینی فیچر به ماهرخ صمدی رسید.

معاونت فضای مجازی نیز موفق شد یک عنوان دربخش جنبی جشنواره به خود اختصاص دهد . در این بخش رویا اوجاقلو توانست دیپلم افتخار بهترین برنامه ترکیبی در بخش سلامت را برای تدوین اثری بنام «دستان «ابهرآنلاین» » کسب کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4698755/کسب-عناوین-برتر-بیست-و-دومین-جشنواره-تولیدات-مراکز-صدا-و-سیما

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.