خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ دختران سنگنورد زنجان در المپیاد استعدادهای برتر دوم شدند
اخبار زنجان/ دختران سنگنورد زنجان در المپیاد استعدادهای برتر دوم شدند

اخبار زنجان/ دختران سنگنورد زنجان در المپیاد استعدادهای برتر دوم شدند

محمد حمزه‌پور در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» با بیان اینکه دومین دوره رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر با میزبانی استان‌های مختلف آغاز شده است، افزود: بر همین اساس، استان زنجان نیز قرار است در هفت رشته شامل ووشو پسران، سنگنوردی دختران و پسران، بدمینتون پسران، کاراته دختران، واترپلو پسران و ژیمناستیک پسران میزبانی این دوره از رقابت‌ها را بر عهده داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اولین مسابقاتی که زنجان میزبانی آن را بر عهده داشت، رقابت‌های سنگنوردی در بخش دختران بود که شاهد رقابت ورزشکاران در این رشته مفرح بودیم، ادامه داد: در نتایج تیمی این دوره از رقابت‌ها، تیم سنگنوردی کرمان با کسب ۳ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز در جایگاه نخست ایستاد.

حمزه پور با یادآوری اینکه تیم سنگنوردی دختران زنجان نیز با کسب ۲ مدال طلا، ۴ نقره و یک برنز عنوان نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد، افزود: عنوان سومی این مسابقات نیز به تیم خراسان‌رضوی با یک مدال طلا و ۲ نشان برنز رسید.

معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه رقابت‌های سنگنوردی دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور در چهار رشته بولدرینگ، سرعت، سرطناب و کمباین برگزار شد، خاطرنشان کرد: از تیم زنجان در این رقابت‌ها شیما رستگار از زنجان موفق به کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز شد و پانیذ بلوری نیز توانست یک مدال طلا و ۲ نقره را برای زنجانی‌ها به ارمغان بیاورد.

در ادامه دومین دوره رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر کشور، استان زنجان از امروز به مدت پنج روز میزبان مسابقات واترپلو پسران خواهد بود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4698838/دختران-سنگنورد-زنجان-در-المپیاد-استعدادهای-برتر-دوم-شدند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.