خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ایجاد قرارگاه مبارزه با جرایم زمین خواری به فرماندهی مدعی‌العموم
اخبار زنجان/ ایجاد قرارگاه مبارزه با جرایم زمین خواری به فرماندهی مدعی‌العموم

اخبار زنجان/ ایجاد قرارگاه مبارزه با جرایم زمین خواری به فرماندهی مدعی‌العموم

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دادگستری استان زنجان، حجت‎الاسلام صادقی نیارکی با اشاره به ایجاد قرارگاهی به فرماندهی دادستانی مرکز استان با عنوان قرارگاه مبارزه با جرایم زمین خواری، افزود: برنامه‌ریزی برای اجرای عملیات مستمر جهت مبارزه با زمین‌خواری و تبدیل به وضع سابق کردن اراضی و حفظ حقوق عامه، در دستور کار قرار دارد.

رئیس کل دادگستری زنجان با اشاره به برگزاری جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان زنجان، تصریح کرد: برابر مصوبه جلسه مذکور مقرر شد؛ سریعا قرارگاهی به فرماندهی دادستانی مرکز استان با عنوان «قرارگاه مبارزه با جرایم زمین» ایجاد و برنامه‌ریزی لازم برای اجرای عملیات مستمر جهت مبارزه با زمین‌خواری و اعاده به وضع سابق کردن اراضی و حفظ حقوق عامه در این قرارگاه صورت گیرد، لذا به قید فوریت اولین جلسه قرارگاه مذکور در مورخ ۳۱. ۴. ۹۸ تشکیل شد.

صادقی نیارکی اظهار کرد: مقرر شده جهاد کشاورزی و امور اراضی استان زنجان با همکاری سایر اعضا و تامین بخشی از امکانات و ماشین‌آلات سنگین از جمله لودر و بیل مکانیکی از طرف ادارات شهرداری، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل و بنیاد مسکن با حضور مستمر احدی از معاونین دادستان در یک اقدام برنامه‌ریزی شده و هماهنگ به صورت ضربتی در مدت زمان حداکثر ۱۰ روز طبق مفاد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اشاره شده نسبت به قلع و قمع ۱۱۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حال انجام اقدام شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4696225/ایجاد-قرارگاه-مبارزه-با-جرایم-زمین-خواری-به-فرماندهی-مدعی-العموم

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.