خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ جشنواره آش ایرانی در زنجان ۲ روز تمدید شد
اخبار زنجان/ جشنواره آش ایرانی در زنجان ۲ روز تمدید شد

اخبار زنجان/ جشنواره آش ایرانی در زنجان ۲ روز تمدید شد

یحیی  رحمتی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، با بیان اینکه چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی از ۲۲ مرداد سالجاری در مجموعه تفریحی و گردشگری گاوازنگ شهر زنجان آغاز شده است، افزود: به مناسبت  عید سعید غدیر چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی در زنجان به مدت ۲ روز تمدید شد.

وی با بیان اینکه جشنواره آش ایرانی طی روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه نیز برپا است،  ادامه داد: این جشنواره از ساعت ۱۷ عصر تا ۱۲ شب پذیرای بازدیدکنندگان است.

رحمتی افزود: در این جشنواره ۲۱ استان در رشته آشپزی حضور دارند و  ۸۰ غرفه صنایع‌دستی در این جشنواره برپا شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: طبق سنوات گذشته سیاه‌چادرهای عشایری در مجموعه گردشگری گاوازنگ زنجان برپا شده و موسیقی محلی استان‌ها، اجرای مسابقه و سرگرمی، اجرای رقص‌های محلی استان‌ها در حاشیه چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی اجرا می شود.

همچنین دبیر اجرایی جشنواره استانی و ملی روستا گفت: جشنواره استانی و ملی روستا همراه با نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت از  ۱۳ مرداد در محل مجموعه تفریحی و گردشگری گاوازنگ شهر زنجان آغاز شده و تا ۴ شهریور ماه در زنجان ادامه دارد.

 حمید عبدی با بیان اینکه جشنواره استانی و ملی روستا با مشارکت ۲۲ استان برگزار  شده است، افزود: در محل مجموعه گردشگری گاوازنگ شهر زنجان ۲۱۰ غرفه بدین منظور برپا که ۱۰۰ غرفه به بازارچه ویژه این جشنواره تعلق دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4696631/جشنواره-آش-ایرانی-در-زنجان-۲-روز-تمدید-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.