خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۵۰ طرح در شورای شهر زنجان مصوب و ابلاغ شده است
اخبار زنجان/  ۵۰ طرح در شورای شهر زنجان مصوب و ابلاغ شده است

اخبار زنجان/ ۵۰ طرح در شورای شهر زنجان مصوب و ابلاغ شده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، اسماعیل دویران ظهر دوشنبه در جلسه روز دوشنبه شورای اسلامی شهر زنجان ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، به وضعیت روند اجرای پروژه سبزه میدان اشاره کرد و افزود: دیروز با پیمانکار پروژه سبزمیدان جلسه مشترک داشتیم و قرار شد که سبزه‌میدان تا ۱۵ روز تجهیز کارگاه شود.

وی به عملکرد ۲ سال گذشته شورای اسلامی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: در طول ۲ سال گذشته، ۳۶۸ مصوبه و ۷۹ جلسه رسمی و غیرعلنی داشتیم که این تعداد مصوبه در چهار حوزه نظارتی، سیاست‌گذاری، کنترلی و لایحه‌ای تقسیم‌بندی می‌شود.

دویران تصریح کرد: در این مدت ۵۰ طرح توسط اعضای شورای اسلامی شهر زنجان مصوب و ابلاغ شده است که نسبت به دوره چهارم ۳ برابر افزایش داشته که نشان‌دهنده این است که اعضای شورا به دنبال سیاست‌گذاری لازم بوده و طرح‌هایی را در حوزه نظارتی و … انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: در کمیسیون‌ها نیز ۴۰۰ جلسه در طول دو سال گذشته برگزار شده که اکثر جلسات مربوط به کمیسیون بودجه و امور حقوقی بوده است. در واقع ۱۲۰۰ ساعت جلسه به‌جز جلسات رسمی و غیررسمی شورا برگزار شده است.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه تمرکز اعضای شورا در این مدت بر روی پروژه‌های نیمه‌تمام بوده است، افزود: همه طرح‌ها در این مدت اجرا شد و تنها کار باقی‌مانده، پارک بانوان غرب است که تا به امروز ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. همچنین پروژه سبزه‌میدان در ۲۴ ماه آتی انجام خواهد شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4696583/۵۰-طرح-در-شورای-شهر-زنجان-مصوب-و-ابلاغ-شده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.