خانه » اخبار » تلاش برای بازگشایی راه های روستایی استان زنجان در جریان است
تلاش برای بازگشایی راه های روستایی استان زنجان در جریان است

تلاش برای بازگشایی راه های روستایی استان زنجان در جریان است

ابهرآنلاین:  مسوول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: راه ارتباطی 35 روستای استان همچنان به دلیل بارش برف در روزهای گذشته، مسدود است.

مسعود خوشکام روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به وضعیت راه های ارتباط روستایی پوشیده از برف این استان اشاره کرد و افزود: هم اکنون راه ارتباطی 15 روستا در ماهنشان، دو روستا در ابهر، دو روستا در خرمدره، پنج روستا در زنجان ، چهار روستا در خدابنده ، سه روستا در ایجرود و چهار روستا نیز در منطقه سلطانیه مسدود است.راه روستایی

وی با بیان اینکه در حال حاضر راه ارتباطی 96 درصد از 950 روستای این استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد، اظهارکرد: برخی راه های ارتباطی روستاهای استان زنجان که در مناطق برفگیر و کوهستانی قرار دارند پس از بازگشایی ، مجددا دیشب به خاطر وقوع کولاک مقطعی مسدود شده اند که راهداران برای مسیرگشایی تلاش وافری می کنند.

خوشکام یادآوری کرد: از روز پنجشنبه به دلیل بارش برف و وقوع کولاک راه ارتباطی قریب به 520 روستای این استان به ویژه روستاهایی که در محورهای برف گیر و کوهستانی قرار داشتند مسدود شده بودند.

وی افزود: در 28 راهدارخانه استان زنجان قریب 500 نفر در قالب 55 اکیپ راهداری با 180 دستگاه خودرو سبک، سنگین و نیمه سنگین مشغول ارایه خدمت هستند تا رانندگان و مسافران سفر امن و ایمنی را داشته باشند.

انتهای پیام /

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.