خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ رشد ۶۵ درصدی سرمایه گذاری طرح های صنعتی در استان زنجان
اخبار زنجان/ رشد ۶۵ درصدی سرمایه گذاری طرح های صنعتی در استان زنجان

اخبار زنجان/ رشد ۶۵ درصدی سرمایه گذاری طرح های صنعتی در استان زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از  سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان ناصر فغفوری افزود : میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای طرح های صنعتی در ۴ ماهه سال جاری ۳۰۵۴۰ میلیارد ریال است در حالی که این میزان در مدت مشابه سال قبل ۱۸۵۴۹ میلیارد ریال بوده است.

رئیس  سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان از رشد ۳۳ درصدی صدور جواز تاسیس و طرح توسعه در استان خبر داد و یادآور شد: در ۴ ماهه سال جاری ۳۴۰ مورد جواز تاسیس و طرح توسعه در استان زنجان صادر شده است که این میزان در مدت مشابه سال قبل ۲۵۵ مورد بوده است.

فغفوری اظهار داشت : میزان اشتغالزایی پیش بینی شده برای این طرح های صنعتی ۷ هزار و ۳۰۴ نفر است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد ۲۱ درصدی برخوردار است.

وی ادامه داد: میزان اشتغالزایی پیش بینی شده در ۴ ماهه سال گذشته ۳ هزار و ۱۳ مورد بوده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با اشاره به وضعیت کنونی صدور جواز تاسیس در استان زنجان عنوان کرد : تاکنون یک هزار و ۷۴۵ مورد جواز تاسیس و طرح توسعه در استان صادر شده است که میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این طرح ها بالغ بر ۲۸۱ هزار میلیارد ریال است.

فغفوری خاطر نشان ساخت : اشتغال پیش بینی شده برای این طرح های صنعتی ۸۵ هزار و ۱۲۵ نفر است.

وی با اشاره به اینکه این میزان رشد در شرایط اقتصادی کنونی کشور در سایه همت و تلاش مدیران اقتصادی استان محقق شده است یادآور شد: ما در استان در تلاشیم علاوه بر حفظ اشتغال موجود و احیای واحدهای راکد ، شاهد ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش میزان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان باشیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4694635/رشد-۶۵-درصدی-سرمایه-گذاری-طرح-های-صنعتی-در-استان-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.