خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زنجان جزو استان برتر کشور در حوزه شاخص های کارآفرینی است
اخبار زنجان/ زنجان جزو استان برتر کشور  در حوزه شاخص های کارآفرینی است

اخبار زنجان/ زنجان جزو استان برتر کشور در حوزه شاخص های کارآفرینی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  صمد یوسفی‌اصل ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل پارک علم و فناوری زنجان، گفت: خبرنگاران با در نظر گرفتن شرایط کاری محلی که در آن فعالیت دارند از بسیاری امکانات خود گذشت کرده اند و باید این را قبول کرد که اگر وضعیت مالی تامین نباشد کیفیت کاری پایین  می آید. 

یوسفی اصل به تشبیه کار خبری و تولید اشاره کرد و گفت: کار تولید همانندکار خبر سودده نیست و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند با عشق کار می‌کنند.

وی به فعالیت کانون کارآفرینان در استان اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات این کانون ارائه مشاوره به افرادی که متقاضی ایجاد کار آفرینی هستند و همچنین ایده‌های خلاقانه را پرورش داده و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم.

رئیس کانون کار آفرینان استان زنجان تصریح کرد: از سال ۸۶ بحث کارآفرینی در ایران مطرح شده وبه تبع در استان زنجان هم شش سال است که این کانون ایجاد شده است. 

یوسفی اصل بر حمایت از تولیدکنندگان برای کمک به اقتصاد کشور و اشتغالزایی تاکید کرد و افزود: در کشورهای دیگر تسهیلات بسیار خوبی به سرمایه‌گذاران پرداخت می شود و باید در ایران هم این چنین باشد. 

رئیس کانون کار آفرینان استان زنجان گفت: دلیل استقرار ما در یک فضای دانشگاهی و پارک علم و فناوری این بوده که ایده‌های برتر را به بحث کارآفرینی نزدیک کنیم.

یوسفی اصل تصریح کرد: نهادینه کردن کار آفرینی در مدارس ، انتخاب و شناسایی کارآفرینان برتر، تئوری کردن تدریس در دانشگاه‌ها و تمهیدات لازم برای تجاری سازی طرح‌ها و تسهیل در ارتباطات از جمله اقدامات این کانون است. 

وی با اشاره به اینکه برد تولیدات ما از عراق و افغانستان بیشتر نمی‌رود، گفت: تولیدات خوبی داریم ولی دولت دست و پای تولید کننده را بسته است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4694491/زنجان-جزو-استان-برتر-کشور-در-حوزه-شاخص-های-کارآفرینی-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.