خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ توان بالای صنعت دفاعی کشور نشان از خودباوری ملت ایران است
اخبار زنجان/ توان بالای صنعت دفاعی کشور نشان از خودباوری ملت ایران است

اخبار زنجان/ توان بالای صنعت دفاعی کشور نشان از خودباوری ملت ایران است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام سیدرضا موسوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان با بیان اینکه ابعاد مختلف واقعه غدیر باید در جمع تبیین شود، افزود: غدیر، واقعه‌ای بزرگ و ارزشمند است که باید همه زوایا و ابعاد شکل گیری و فرایند بعد از آن در جامعه تبیین شود.

وی با بیان اینکه در برنامه‌های غدیر خم نباید تنها به برگزاری مراسم‌های جشن و مدیحه سرایی بسنده کرد، ادامه داد: باید ابعاد مختلف واقعه بزرگ غدیر در جامعه معرفی و تبیین شود.

موسوی با تاکید بر اینکه پیاده‌سازی زندگی علوی در زندگی باید مورد توجه جدی قرار بگیرد، افزود: دور از شدن از فرهنگ زندگی علوی از دلایل مهم در بروزچالش‌ها و مشکلات در جامعه است.

امام جمعه موقت زنجان در ادامه به فرا رسیدن روز صنعت دفاعی اشاره کرد و گفت: ایران با تکیه بر توان و دانش داخلی در زمینه صنایع دفاعی به دستاوردهای خوبی رسیده است و توان و ارتقاء کمی و کیفی صنایع دفاعی کشور نشان خودباوری ملت ایران است.

موسوی با بیان اینکه آنچه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درعرصه‌های مختلف بخصوص عرصه تجهیزات دفاعی به آن دست یافته است، حاصل ایستادگی در برابر تحریم‌ها و اعتماد به دانش و توان داخلی است، افزود: خودکفایی ایران اسلامی در زمینه صنعت دفاعی تفسیر عینی و عملی «شعار ما می‌توانیم» است.

وی تاکید کرد:  صنعت دفاعی کشور در سایه تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری دارای قدرت جهانی شده است و دانشمندان جوان در صنعت دفاعی کشور همانند سایر عرصه‌های علمی و صنعتی پیشرفت‌های بزرگی ایجاد کرده‌اند.

امام جمعه موقت زنجان دستاوردهای ایران در زمینه صنعت دفاعی را ارزشمند و فراتر از پیش بینی ها عنوان کرد و  ادامه داد: دستاوردهای صنعت دفاعی کشور و ساخت انواع تجهیزات نظامی پیشرفته نشان از اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و باعث شده دشمنان به توان بالای صنعت دفاع ایران اعتراف کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4693836/توان-بالای-صنعت-دفاعی-کشور-نشان-از-خودباوری-ملت-ایران-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.