خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ هفته دولت فرصت ارائه عملکرد و رفع نواقص خدمات است
اخبار زنجان/ هفته دولت فرصت ارائه عملکرد و رفع نواقص خدمات است

اخبار زنجان/ هفته دولت فرصت ارائه عملکرد و رفع نواقص خدمات است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» به نقل از استانداری زنجان، فتح‌الله حقیقی در ستاد بزرگداشت هفته دولت افزود: مدیران در بیان دستاوردها و خدمات دستگاه خود، شرایط موجود کشور و وضعیتی که این اقدامات انجام می‌شود را برای مردم تشریح و تبیین کنند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه در این زمان، کینه و دشمنی دشمنان ایران اسلامی به اوج خود رسیده است، اظهار کرد: در شرایطی که عناد دشمنان آشکار و عمیق‌تر از هر زمان دیگری است، دولت در صدد ارائه بهترین و بیشترین خدمات به مردم است.

حقیقی به برگزاری جلسات مهم و محوری استان همچون کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل مراکز تولیدی مشکل‌دار استان و تلاش برای رفع مسائل واحدهای تولیدی و صنعتی استان اشاره کرد و افزود: در این راستا علاوه بر رایزنی با مسئولان کشور، برخی از مدیران را برای بازدید نزدیک از مراکز مهم تولیدی استان دعوت کرده‌ایم.

وی  ادامه داد: در روزهای اخیر شاهد سفر مدیرعامل یکی از بانک ها به استان زنجان و بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی استان بودیم که منجر به دریافت ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نقدی و حدود ۱۳ میلیون یورو تسهیلات ارزی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان بودیم و در روزهای آینده نیز سفر مقامات عالی دیگری را به استان خواهیم داشت تا این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

استاندار زنجان، افزایش حجم سرمایه‌گذاری‌ها به بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان در استان زنجان را از دیگر نتایج حمایت و حضور محوری در مدیران استان در عرصه عمل برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری و رفع مشکلات تولید در استان، شاهد بازگشت واحدهای بسیاری به چرخه تولید و اجرای منویات مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید در استان زنجان هستیم.

حقیقی  راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان زنجان را نیز دستاورد مهم و ارزشمندی برای تسهیل در روند سرمایه‌گذاری در استان زنجان برشمرد و گفت: این اقدام در استان زنجان، به‌عنوان الگو و نمونه‌ای برای اجرا در کل کشور مطرح است و موجب شناسایی و معرفی نقاط قابل سرمایه‌گذاری در استان شده و روند سرمایه‌گذاری را تسریع و تسهیل کرده است.

استاندار زنجان به ضرورت اطلاع‌رسانی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت نیز تاکید کرد و افزود: با استفاده از پرتال استان و رسانه‌ها باید برنامه‌های این هفته به مردم اطلاع‌رسانی شود. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4693421/هفته-دولت-فرصت-ارائه-عملکرد-و-رفع-نواقص-خدمات-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.