خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ رویکرد فرهنگی اولویت مهم هنرهای رزمی است
اخبار زنجان/ رویکرد فرهنگی اولویت مهم  هنرهای رزمی است

اخبار زنجان/ رویکرد فرهنگی اولویت مهم هنرهای رزمی است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» به نقل از روابط عمومی سبک کیوکوشین کاراته یونیون در استان زنجان، حسین افراسیابی  با بیان اینکه روح هنرهای رزمی به عنوان اصل و شاکله ورزش‌های رزمی است، افزود: رویکرد فرهنگی و روحی هنرهای رزمی به عنواناولویت مهم در این رشته ورزشی مطرح است.

وی ادامه داد:  اگر پرورش روح و جسم وجود نداشته باشد به قهرمانی نخواهیم رسید چون یک قهرمان باید روحیه داشته باشد و روحش باید متعالی باشد.

افرسیابی با بیان اینکه هنرهای رزمی درس‌های زیادی به ورزشکاران این رشته می‌دهد، ادامه داد: تمرینات مستمر هنرهای رزمی به اعتمادبه‌نفس و  ارتقاءذهنیت ورزشکاران کمک  می‌کند.

رئیس سبک کیوکوشین کاراته یونیون در ایران انتقال تجربیات را از مهم اصول در ورزش کاراته عنوان کرد و انتقال ندادن تجربیات در این رشته ورزشی را به منزله از بین رفتن داشته‌های و تجربیات عنوان کرد و  گفت:  کاراته یک علم و فلسفه است و باید توجه ویژه به این رشته ورزشی است و دارای فلسفه و قدمت و زیادی دارد.

 نماینده کیوکوشین یونیون کاراته در استان زنجان افزود: پنجمین دوره کمپ تابستانی فرهنگی، ورزشی، کیوکوشین کاراته یونیون در استان زنجان برگزار شد

مهدی مرادی مربی افزود: کمپ تابستانی کیوکوشین کاراته یونیون به میزبانی استان زنجان و با مشارکت هیئت کاراته استان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با حضور مربیان و هنرجویان این سبک از سراسر کشور با هدف گرامی داشت شهدای کاراته استان و اشاعه فرهنگ و منش پهلوانی برگزار شد.

وی ادامه داد: این کمپ در راستای ارتقاء فنی هنر جویان کاراته با بهره گیری ازآموزش‌های حسین افراسیابی رئیس سبک کیوکوشین کاراته یونیون در ایران  به تمرینات ورزشی پرداختند.

مرادی با بیان اینکه شهدا قهرمانان واقعی و الگوی ما در عرصه‌های مختلف هستند، گفت: باید با الگو گیری از شهدا در راستای تحقق اهداف و ارزش‌های نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداریم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4693132/رویکرد-فرهنگی-اولویت-مهم-هنرهای-رزمی-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.