خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۷۵ حلقه کیفیت در زنجان تشکیل شده است
اخبار زنجان/ ۷۵ حلقه کیفیت در زنجان تشکیل شده است

اخبار زنجان/ ۷۵ حلقه کیفیت در زنجان تشکیل شده است

داود کارگرزاده در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» از فعالیت ۳۶۸ مدیر کنترل کیفیت در استان زنجان خبر داد و افزود:  آموزش مدیران کنترل کیفیت کارخانه‌ها و صنایع در دستور کار این سازمان است.

وی اظهار کرد: مدیران کنترل کیفیت در سال ۱۶ ساعت آموزش می‌بینند تا علم و دانش در زمینه استاندارد به‌روز شود و این آموزش‌ها در ارتقای کار مدیران کنترل کیفیت بسیارمؤثر است. 

مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: اداره استاندارد علاوه بر آموزش  مدیران کنترل کیفیت نسبت به بررسی مشکلات در مراکز عرضه و توزیع کالاهایی که مشمول استاندارد اجباری هستند نظارت لازم را دارد. 

کارگرزاده تأکید کرد: مدیران کنترل کیفیت بعدازاینکه آموزش لازم را دیدند، با حضور در شرکت‌ها، از ابتدای خط تولید تا انتها را بررسی کرده و کیفیت مواد اولیه را مورد نظارت و بازرسی قرار داده و با متخلفین به جد برخورد می‌شود. 

مدیرکل استاندارد استان زنجان، سازمان استاندارد  را یک نهاد حاکمیتی  اعلام کرد و افزود: این سازمان نظارت و بازرسی از کالاها و اقلام را در دستور کار دارد. 

کارگرزاده ابراز کرد: در استان زنجان ۷۵ حلقه کیفیت را تشکیل دادیم و تشکیل این حلقه‌ها برای اولین بار در سطح کشور در این استان انجام‌شده است. 

وی بابیان اینکه حلقه‌های کیفیت حلقه‌های تخصصی هستند، گفت: این حلقه‌ها شامل حلقه‌های برق و الکترونیک، واحدهای  تولیدی مواد شیمیایی و غذایی است. 

مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: اعتقاد داریم که هر تولیدکننده  در خصوص و ضوابط استاندارد مشکل داشته باشد به حلقه‌های کیفیت که توسط انجمن مدیران کیفیت کنترل کیفیت تشکیل‌ شده مراجعه کنند، این حلقه‌ها  توسط اداره کل استاندارد نظارت می‌شود. 

کارگرزاده گفت: هر حلقه شامل ۵ عضو است که بیشتر این اعضا از مدیران کنترل کیفیت و اساتید هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4691124/۷۵-حلقه-کیفیت-در-زنجان-تشکیل-شده-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.