خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲۹ مرکز کانون پرورش فکری کودکان در استان زنجان فعال است
اخبار زنجان/ ۲۹ مرکز کانون پرورش فکری کودکان در استان زنجان فعال است

اخبار زنجان/ ۲۹ مرکز کانون پرورش فکری کودکان در استان زنجان فعال است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، محمدنقی صالحی شامگاه یکشنبه در مراسم تقدیر از خبرنگاران حوزه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، از خبرنگاران به عنوان پویاترین فعالان جامعه کنونی یاد کرد و گفت: بی‌شک اگر فعالیت این قشر از جامعه نبود، امروز شاهد تحقق بسیاری از تاثیرگزارترین موارد در زندگی جوامع بشری نبودیم.

وی با اشاره به اینکه اقدامات موثر جامعه خبری باعث شده است که توسعه جامعه را مدیون این قشر بدانیم، افزود: تلاش جامعه خبری در حالی باعث رشد و بالندگی کشور شده است که خود خبرنگاران از کم‌ترین امکانات برخوردار هستند و به همین خاطر نوع فعالیتی که این قشر از جامعه بر عهده دارند، بسیار ارزشمند است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان همواره در کانون توجه خبرنگاران بوده است، ادامه داد: ما به نوبه خود این نوع توجه از سوی خبرنگاران را یک نوع فرصت مغتنم تلقی می‌کنیم؛ چرا که تعامل با خبرنگاران به عنوان چشم بینای جامعه، باعث تسریع در پیشبرد اهداف می‌شود.

صالحی در ادامه از فعال بودن ۲۹ مرکز کانون در استان زنجان خبر داد و با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا شبکه مراکز فرهنگی و هنری به واسطه حضور فعال خبرنگاران، پوشش داده شود، اظهار کرد: در حال حاضر ۳۱ هزار نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4690563/۲۹-مرکز-کانون-پرورش-فکری-کودکان-در-استان-زنجان-فعال-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.