خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ رسانه ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ استاندارد دارند
اخبار زنجان/ رسانه ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ استاندارد دارند

اخبار زنجان/ رسانه ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ استاندارد دارند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، داوود کارگرزاده صبح یکشنبه به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری «ابهرآنلاین»، گفت: خبرگزاری «ابهرآنلاین» توانسته با تعامل و ارتباط خوبی که با اداره کل استاندارد استان زنجان دارد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد گام‌های خوب و مؤثری بردارد. 

وی اظهار کرد: هرچقدر در بحث استاندارد و کیفیت گام برداریم نتیجه آن افزایش  رونق تولید است که مقام معظم رهبری به این مهم تأکید دارند. 

مدیرکل استاندارد استان زنجان بابیان اینکه اگر معیارها و ضوابط استاندارد رعایت شود باعث کاهش ضایعات خواهد بود، گفت: راندمان کار و بهره‌وری افزایش می‌یابد و خروجی آن رونق تولید خواهد بود. 

وی با اشاره به اینکه رسانه ها نقش مهمی در فرهنگ سازی استاندارد دارند و خبرگزاری «ابهرآنلاین» در این زمینه جزو خبرگزاری های موفق است، افزود: در راستای ترویج استاندارد خبرگزاری «ابهرآنلاین» با قلم توانمند، باذوق و هنر، سلیقه و فنون روز  خود تعامل خوبی با اداره استاندارد استان زنجان برقرار کرده است.

مدیرکل استاندارد استان زنجان تصریح کرد: سازمان استاندارد استان  زنجان در راستای عمل به وظایف خود در بحث ترویج فرهنگ استاندارد اقدامات قابل‌توجهی انجام داده است.

کار گرزاده گفت: دیوارنویسی در مدارس و خیابان‌ها و آموزش دانش‌آموزان از جمله اقدامات مهم اداره استاندارد زنجان است. 

وی به نظارت و بازرسی از کالاهای استاندارد اشاره کرد و یادآور شد: بازرسی از کالاهای استاندارد نقش بسزایی در استانداردسازی کالاها دارد و این امر باعث می‌شود واحد تولیدی  نسبت به تولید کالای استاندارد توجه جدی داشته باشد. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4689796/رسانه-ها-نقش-مهمی-در-ترویج-فرهنگ-استاندارد-دارند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.