خانه » اخبار » کشف ۱۱۵ دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در زنجان
کشف ۱۱۵ دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در زنجان

کشف ۱۱۵ دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در زنجان

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از نیروی انتظامی زنجان، سردار  رحیم جهانبخش افزود: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و به کارگیری دستگاه های بیت کوئین (تولید ارز دیجیتال) دریک کارخانه واقع در یکی از شهرک های صنعتی زنجان ، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی  خاطرنشان کرد: ماموران پس از بررسی و تایید صحت خبر و هماهنگی با مقام قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد:ماموران در بازرسی از محل ۶۵ دستگاه مایونر به همراه ۷۸ دستگاه منبع تغذیه دستگاههای تولید ارز دیجیتال ( بیت کوئین) که بصورت سری نصب و در حال کار بود کشف کردند.

جهانبخش با اشاره به اینکه  در این رابطه یک متهم دستگیر که موضوع تحت رسیدگی است، افزود : متهم در تحقیقات صورت گرفته اعلام کرد دستگاه های کشف شده را از اینترنت خریداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : همچنین ماموران پلیس آگاهی استان زنجان موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در محور بیجار – زنجان ۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف کنند.

جهانبخش خاطر نشان کرد : در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ابهر و ایجرود ۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.

وی  با اعلام اینکه در این ارتباط ۵ نفر دستگیر شدند، خاطر نشان کرد : در مجموع ۱۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از ۱۴ میلیارد ریال کشف شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4679505/کشف-۱۱۵-دستگاه-های-استخراج-ارز-دیجیتال-در-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.