خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ افراد متخصص در شوراهابه کار گیری می شوند
اخبار زنجان/  افراد متخصص در شوراهابه کار گیری می شوند

اخبار زنجان/ افراد متخصص در شوراهابه کار گیری می شوند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مرتضی الویری ظهر شنبه در دومین جلسه شورای عالی استان‌ها در محل ساختمان شماره ۲ استانداری زنجان، افزود: نخستین هدف شوراهای عالی استان‌ها تبادل تجربیات بین استان‌ها و اندیشه‌های نوین است.

وی بابیان اینکه باید شرایطی فراهم شود که ایده‌های ناب به سایر استان‌ها منتقل شود، اظهار کرد: این اجلاس موقعیت خوبی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها است که باید از آن به خوبی استفاده شود.

رئیس شورای عالی استان‌ها به رشد چشمگیر درآمد شهرداری زنجان اشاره کرد و افزود: این امر می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر استان‌ها باشد و این برای خودمان خوب است.

الویری تاکید کرد: در پایان دور چهارم، تعداد حقوق‌بگیران در دبیر خانه و شوراهای استان‌ها ۱۴۴ نفر بوده و در حال حاضر به ۱۴۳ نفر نیرو رسیده است و ۷۲ نفر در دبیرخانه مشغول به کار هستند.

رئیس شورای عالی استان‌ها بابیان اینکه از افراد متخصص در شوراها استفاده خواهد شد، ابراز کرد: افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند باید مدرک تخصصی داشته باشند.

الویری بابیان اینکه شوراهای استان‌ها مشکل ساختمان دارند، افزود: پیگیر زمین و ساختمان اختصاصی برای شوراها هستیم و در سال ۹۸ به جد دنبال می‌شود.

وی ابراز کرد: نباید تعاملات و جلسات به‌صورت حضوری باشد بلکه از طریق ویدئوکنفرانس هم می‌توان زمینه تعاملات گسترده را فراهم کرد و تنها هدف ماانعکاس مشکلات شوراها استان به ارگان‌های بالاتر است.

رئیس شورای عالی استان‌ها به ایرادات قانون شوراها اشاره کرد و گفت: قانون شوراها مصوب سال ۷۵ است که ایرادات فراوان دارد که باید این ایرادات برطرف شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4671293/افراد-متخصص-در-شوراهابه-کار-گیری-می-شوند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.