خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۶ طرح بزرگ در استان زنجان افتتاح می شود
اخبار زنجان/  ۶ طرح بزرگ در استان زنجان افتتاح می شود

اخبار زنجان/ ۶ طرح بزرگ در استان زنجان افتتاح می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی صبح شنبع در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان از افتتاح ۶ طرح بزرگ در استان زنجان طی سال جاری خبر داد و افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته در خصوص رونق تولید و افزایش ایجاد اشتغال این ۶ طرح بزرگ امسال افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: به‌منظور استفاده از توان موجود و استعداد تولیدکنندگان نمایشگاهی از محصولات وارداتی در استان برگزار خواهد شد تا تولیدکنندگان با بهره‌مندی از دانش بومی بتوانند با تولید این محصولات کشور را نسبت به واردات آنها بی‌نیاز کنند.

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در حوزه ظرفیت تولید و فرهنگ تعهد به‌کار در سطح کشور رتبه خوبی دارد، گفت: استان زنجان در دست‌یابی به بازارهای داخلی و خارجی و تمایل به خرید کالاهای داخلی جزو رتبه‌های اول و دوم کشور است.

حقیقی تأکید کرد: با توجه به داشتن چنین ظرفیت‌هایی عملی نمودن شعار سال رونق تولید به خوبی امکان‌پذیر است.

وی افزود: تحقق رونق تولید با شعار محقق نمی‌شود و باید عملیاتی و با برنامه وارد کار شد و مدیران جهادگونه برنامه‌های خود را عملیاتی کنند.

استاندار زنجان ابراز کرد: برای اینکه بتوانیم رونق تولید را محقق کنیم باید به صورت عملیاتی‌تر، چابک‌تر و برنامه‌ریزی‌تر وارد عمل شویم.

حقیقی گفت: هدف‌گذاری صادرات در سال ۹۷ باوجود فشارهایی که بود ۵۰۰ میلیون دلار بود که با تلاش و برنامه به این هدف رسیدیم و این آمار باید در سال جاری نسبت به سال گذشته جهش خوبی داشته باشد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4671046/۶-طرح-بزرگ-در-استان-زنجان-افتتاح-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.