خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ شرایط کنونی کشور نیازمند مدیر عملیاتی است
اخبار زنجان/ شرایط کنونی کشور نیازمند مدیر عملیاتی است

اخبار زنجان/ شرایط کنونی کشور نیازمند مدیر عملیاتی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی قبل از ظهر شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان با بیان اینکه امروز بخش‌های مختلف اقتصادی باید با رسانه‌ها تعامل سازنده داشته و این انتظار وجود دارد که مدیران دستگاه‌های مختلف این نوع تعامل را به صورت مداوم برقرار کنند، افزود: بی‌تردید وقتی همه اقداماتی که انجام شده، به صورت شفاف به اطلاع مردم برسد، همین موضوع زمینه ایجاد آرامش در جامعه را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌هایی که شهرستان‌ها در برهه کنونی با آن دست به گریبان هستند، مشکل توزیع کالاهای اساسی است، تصریح کرد: آنچه که امروز بیش از هر زمانی دیگری به آن نیاز داریم، وجود مدیران عملیاتی است؛ چرا که در برهه کنونی، جامعه نیاز مبرم به آرامش داشته و مدیران عملیاتی می‌توانند با اقدام به‌موقع و نه با شعار خود این شرایط را فراهم کنند.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه امروز شرایط اقتصادی کشور، شرایط خاص و حساسی بوده و می‌طلبد که در برهه کنونی، مدیرانی بر سر کار باشند که به صورت تمام وقت فعالیت داشته باشند، ادامه داد: امروز نظارت‌ها باید بیش از گذشته جدی گرفته شود. نظارت فقط به معنای حضور فیزیکی در بخش‌های مختلف تلقی نمی‌شود، بلکه باید به گونه‌ای عمل کنیم که بتوان با اطلاع‌رسانی دقیق از مشکلات، درباره این دغدغه‌ها تصمیم‌گیری کرد.

حقیقی در ادامه با اشاره به وضعیتی که در زمینه عرضه مرغ گرم در استان وجود دارد، اظهار کرد: اعتقاد راسخ به این مهم داریم که هر کسی قیمت مرغ گرم را به صورت خودسرانه افزایش دهد، در امنیت جامعه اخلال ایجاد کرده است و باید در خصوص این اقدام مخلانه خود به مردم پاسخ‌گو باشد، به همین خاطر انتظار داریم با موارد این‌چنینی در استان به شدت از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط برخورد قاطعانه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه اقدامات در زمینه توزیع اقلام اساسی باید به گونه‌ای باشد که تولیدکننده از این تصمیم‌گیری‌ها متضرر نشود، افزود: در زمینه توزیع شکر نیز باید توجه داشت که در حال حاضر افزایش مصرف این کالا به دلیل اینکه در این فصل ذائقه مردم به مصرف شکر است، با افزایش مقطعی مواجه شده و همین امر باعث شد تا از ماه آینده نسبت به توزیع ۱۸۰۰ تن شکر در استان که دو برابر تیرماه بوده، اقدام شود.

استاندار زنجان همچنین در خصوص مسائلی که پیرامون گندم استان وجود دارد، خاطرنشان کرد: تاکید ما در این زمینه این است که تا زمانی که سیلوهای استان از گندم پر نشده، خروج این محصولا استراتژیک از استان ممنوع بوده و ارسال گندم به سایر استان‌ها در شرایطی انجام شود که ظرفیت سیلوهای استان پر شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4671196/شرایط-کنونی-کشور-نیازمند-مدیر-عملیاتی-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.