پیمانکار شرکت گاز؛ مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب

ابهرآنلاین: شرکت گاز، پیمانکار را مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از موج رسا چندی پیش خبر آتش سوزی یک منزل در روستای ازناب شهرستان ابهر خبر ساز شد و پیگیری های صاحبخانه موجب شد تا رسانه ها در جریان بی احتیاطی و سهل انگاری ماموران شرکت گاز قرار گرفته و خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر شود.ازناب1

شیخی صاحبخانه این منزل نیز در گفت و گو با رسانه ها با گلایه از عدم جوابگویی مسئولان به وی، ناراحتی خود را با رسانه ها در میان گذاشت.

اما هیچ مرحمی از سوی مسئولان برای زخم هایی که در دل این شهروند ابهری گذاشته شده است، یافت نشد، این شهروند ابهری گلایه های زیادی از مسئولان و رسانه ها دارد چرا که سه نفر در این حادثه به دیدار باقی شتافته اند و چند خانواده را داغدار کرده اند، داغ عزیز از دست رفته با وعده دادن ها سرد نمی شود، باید مرحمی از نوع انسان دوستانه باشد تا شاید لحظه ای این داغ بزرگ و سنگین را از یاد این خانواده ببرد.

در حال حاضر طبق اسنادی که شیخی از طریق ایمیل ارسال کرده است نشان می دهد که نامه ای که از سوی شرکت گاز به کلانتری ۱۲ ابهر ارسال شده است، تخلف پیمانکار از اصول ایمنی و حفاری موجب بروز چنین حادثه ای شده است.

دلجویی و مساعدت مسئولان می تواند مرحمی بر زخم های این خانواده ابهری باشد ولی اینکه چرا تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان مربوطه نشده است جای سئوال و تعجب دارد، به نظر می رسد مسئولان در خواب غفلت و فراموشی گرفتار شده اند و این اصل را که مردم ولی نعمت آنها هستند، فراموش کرده اند، چگونه می توان در قبال چنین حادثه تلخی توجهی نشان نداد.

ازناب2

وادع یک خانواده با سه عزیز مسئله ساده ای نیست که به این زودی ها فراموش شود پس به حکم قرآن و سفارش ائمه اطهار (ع) باید مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

گفتنی است فرماندار ابهر نیز در افتتاح گازرسانی روستای ازناب حضور داشته و مطابق خبر روابط عمومی فرمانداری ابهر، این افتتاح صورت گرفته است.

پس ضروری است فرماندار ابهر نیز در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهد تا چنین اتفاقات تلخی در این شهرستان به وقوع نپیوندد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
  1. شيخي می گوید

    با سلام
    مسئولان شهرستان ابهر بقدری بی تفاوت وبی مسئولیت اند که در چند روزی که این سه عزیز در بیمارستان موسوی زنجان بستری بودند به جای اینکه برای دل گرمی به عیادتشان بیایند وبه خانواده هایشان که در آنجا با وضعی بسیار بد نگران عزیزانشان بودند تعارف یک مکان استراحت در زنجان را بکنند چون آن روزها مدرسه ها باز نشده بود و آنها میتوانستند یک کلاس در اختیار آنها قرار دهند ولی چه بگویم که اصلا انگار اتفاقی نیفتاده و شرکت گاز و دست اندرکارانشان هیچ تقصیری ندارند. خانواده این عزیزان چون برای آخر هفته به ازناب آمده بودند و ساکن تهران و کرج هستند یعنی واقعا” در آنجا غریب بودند .خدا از این اتفاقها برای هیچ انسانی پیش نیاورد ولی به فرمایش امامان ما هر چه را برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند .آیا اگر این اتفاق خدای نکرده برای آقایان مسئول پیش می امد یا برای آشنایان و بستگانشان دوست داشتند با خود آنها اینگونه بی تفاوت برخورد شود ؟ به خدا قسم اگر قبول میکردند .برای تهیه آمبولانس در شهر غریب باید خودمان دست به کار میشدیم .چرا؟؟؟ آقای فرماندار نفر اول شهر چرا اکیپی را برای پیگیری و کمک نفرستاد. تا آنجائی هم که توانستند جلو خبر ومطبوعات را کل مسئولان شهر به نحوی گرفتند . به خدا از دست دادن فرزند برای پدر و مادر و از دست دادن مادر برای اولاد خیلی سخت است آن هم به ان طریق که در کمتر از ثانیه دچار ۹۷ درصد سوختگی شوند و پدر و مادر چهره فرزندشان را ببینند .به خدا مصیبت انقدر بزرگ ودردناک بود که قابل بیان کردن نیست. خداوند انشاا… مهربانی ؛رحم و دلسوزی و مسئولیت پذیری را بر دل و وجود همه انسانها بویژه کسی که نام خود را مسئول میگذارد بیاندازد . مثلا” نام خود را مسلمان گذاشته ایم. در پایان از شما به دلیل گذاشتن مطالب این اتفاق بسیار سپاسگذارم .خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند انشاا… .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.