خانه » اخبار » پیمانکار شرکت گاز؛ مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب
پیمانکار شرکت گاز؛ مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب

پیمانکار شرکت گاز؛ مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب

ابهرآنلاین: شرکت گاز، پیمانکار را مقصر حادثه آتش سوزی روستای ازناب معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از موج رسا چندی پیش خبر آتش سوزی یک منزل در روستای ازناب شهرستان ابهر خبر ساز شد و پیگیری های صاحبخانه موجب شد تا رسانه ها در جریان بی احتیاطی و سهل انگاری ماموران شرکت گاز قرار گرفته و خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر شود.ازناب1

شیخی صاحبخانه این منزل نیز در گفت و گو با رسانه ها با گلایه از عدم جوابگویی مسئولان به وی، ناراحتی خود را با رسانه ها در میان گذاشت.

اما هیچ مرحمی از سوی مسئولان برای زخم هایی که در دل این شهروند ابهری گذاشته شده است، یافت نشد، این شهروند ابهری گلایه های زیادی از مسئولان و رسانه ها دارد چرا که سه نفر در این حادثه به دیدار باقی شتافته اند و چند خانواده را داغدار کرده اند، داغ عزیز از دست رفته با وعده دادن ها سرد نمی شود، باید مرحمی از نوع انسان دوستانه باشد تا شاید لحظه ای این داغ بزرگ و سنگین را از یاد این خانواده ببرد.

در حال حاضر طبق اسنادی که شیخی از طریق ایمیل ارسال کرده است نشان می دهد که نامه ای که از سوی شرکت گاز به کلانتری 12 ابهر ارسال شده است، تخلف پیمانکار از اصول ایمنی و حفاری موجب بروز چنین حادثه ای شده است.

دلجویی و مساعدت مسئولان می تواند مرحمی بر زخم های این خانواده ابهری باشد ولی اینکه چرا تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان مربوطه نشده است جای سئوال و تعجب دارد، به نظر می رسد مسئولان در خواب غفلت و فراموشی گرفتار شده اند و این اصل را که مردم ولی نعمت آنها هستند، فراموش کرده اند، چگونه می توان در قبال چنین حادثه تلخی توجهی نشان نداد.

ازناب2

وادع یک خانواده با سه عزیز مسئله ساده ای نیست که به این زودی ها فراموش شود پس به حکم قرآن و سفارش ائمه اطهار (ع) باید مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

گفتنی است فرماندار ابهر نیز در افتتاح گازرسانی روستای ازناب حضور داشته و مطابق خبر روابط عمومی فرمانداری ابهر، این افتتاح صورت گرفته است.

پس ضروری است فرماندار ابهر نیز در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهد تا چنین اتفاقات تلخی در این شهرستان به وقوع نپیوندد.

انتهای پیام/

تاکنون ۰ نظر ثبت شده است.

  1. با سلام
    مسئولان شهرستان ابهر بقدري بي تفاوت وبي مسئوليت اند كه در چند روزي كه اين سه عزيز در بيمارستان موسوي زنجان بستري بودند به جاي اينكه براي دل گرمي به عيادتشان بيايند وبه خانواده هايشان كه در آنجا با وضعي بسيار بد نگران عزيزانشان بودند تعارف يك مكان استراحت در زنجان را بكنند چون آن روزها مدرسه ها باز نشده بود و آنها ميتوانستند يك كلاس در اختيار آنها قرار دهند ولي چه بگويم كه اصلا انگار اتفاقي نيفتاده و شركت گاز و دست اندركارانشان هيچ تقصيري ندارند. خانواده اين عزيزان چون براي آخر هفته به ازناب آمده بودند و ساكن تهران و كرج هستند يعني واقعا” در آنجا غريب بودند .خدا از اين اتفاقها براي هيچ انساني پيش نياورد ولي به فرمايش امامان ما هر چه را براي خود نميپسندي براي ديگران هم نپسند .آيا اگر اين اتفاق خداي نكرده براي آقايان مسئول پيش مي امد يا براي آشنايان و بستگانشان دوست داشتند با خود آنها اينگونه بي تفاوت برخورد شود ؟ به خدا قسم اگر قبول ميكردند .براي تهيه آمبولانس در شهر غريب بايد خودمان دست به كار ميشديم .چرا؟؟؟ آقاي فرماندار نفر اول شهر چرا اكيپي را براي پيگيري و كمك نفرستاد. تا آنجائي هم كه توانستند جلو خبر ومطبوعات را كل مسئولان شهر به نحوي گرفتند . به خدا از دست دادن فرزند براي پدر و مادر و از دست دادن مادر براي اولاد خيلي سخت است آن هم به ان طريق كه در كمتر از ثانيه دچار 97 درصد سوختگي شوند و پدر و مادر چهره فرزندشان را ببينند .به خدا مصيبت انقدر بزرگ ودردناك بود كه قابل بيان كردن نيست. خداوند انشاا… مهرباني ؛رحم و دلسوزي و مسئوليت پذيري را بر دل و وجود همه انسانها بويژه كسي كه نام خود را مسئول ميگذارد بياندازد . مثلا” نام خود را مسلمان گذاشته ايم. در پايان از شما به دليل گذاشتن مطالب اين اتفاق بسيار سپاسگذارم .خداوند همه ما را به راه راست هدايت كند انشاا… .

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.