خانه » اخبار » راه‌اندازی مرکز ارائه آموزش‌های تخصصی در محل پایگاه شمالغرب
راه‌اندازی مرکز ارائه آموزش‌های تخصصی در محل پایگاه شمالغرب

راه‌اندازی مرکز ارائه آموزش‌های تخصصی در محل پایگاه شمالغرب

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در هفتمین دوره مسابقات طرح دادرس استان زنجان با اشاره به برگزاری هفتمین دوره این مسابقات در زنجان طی ۲ روز برای دختران و پسران اظهار کرد: این دانش‌آموزان در طی دوره تحصیلی دوره‌های مهارت را گذرانده و مهارت‌های لازم را برای حضور در این مسابقات کسب کرده بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه برگزیدگان المپیاد دادرس استانی به مرحله کشوری اعزام خواهند شد، ابراز امیدواری کرد، این برگزیدگان در مرحله کشوری هم موفق باشند.

میرزایی هدف از اجرای طرح‌های مختلف در هلال احمر را تربیت دانش‌آموزان برای مواقع مورد نیاز از جمله وقوع حوادث غیرمترقبه عنوان و تصریح کرد: هر چه قدر دامنه آموزش‌ها توسعه یابد تأثیر آن در سطح جامعه ملموس‌تر خواهد بود.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان با حضور در دوره‌های آموزشی توان اشاعه آموخته‌های خود را در بین خانواده و دیگر جوامع به ویژه به هنگام وقوع حوادث را دارند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به راه‌اندازی مرکز ارائه آموزش‌های تخصصی در محل پایگاه شمالغرب اشاره کرد و گفت: فراهم شدن این امکان ظرفیت بسیار مناسبی برای برگزاری دوره‌ها و مسابقاتی مانند طرح دادرس است.

میرزایی از برنامه‌ریزی برای برگزاری اردوی نشاط و امید در پایگاه شمالغرب زنجان خبر داد و افزود: این اردوها با حضور دانشجویان و دانش‌آموزان ۱۰ استان برگزار می‌شود که حاضران ضمن حضور در کارگاه‌های آموزشی در اردوهای شور و نشاط هم شرکت خواهند کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در ادامه گفت: تیم دختران شهرستان خدابنده از بین ۷ تیم رقابت کننده به هفتمین مرحله کشوری المپیاد آماده راه یافت.

میرزایی افزود: بعداز شهرستان خدابنده، ابهر و زنجان به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم هفتیمن مرحله کشوری المپیاد آماده دختران راه یافتند.

وی تاکید کرد: شهرستان خرمدره نیز در مقوله بشردوستی حائز رتبه برتر شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: رقابت تیم‌های امدادی دانش آموزان پسر و دختر دادرس از روز گذشته / ۲۹ خرداد / در پایگاه پشتیبانی و امدادی شمالغرب جمعیت هلال احمر استان زنجان آغاز شد.

میرزایی خاطرنشان کرد: روز گذشته از بین ۷ تیم رقابت کننده دانش آموزان پسر تیم شهرستان خدابنده به مرحله کشوری المپیاد آماده راه بافت و در دومین روز نیز با راه یابی تیم دختران شهرستان به این مرحله، رقابت‌ها به کار خود پایان داد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4646750/راه-اندازی-مرکز-ارائه-آموزش-های-تخصصی-در-محل-پایگاه-شمالغرب

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.