خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ آستانه تحمل مردم در اجتماع پایین است
اخبار زنجان/ آستانه تحمل مردم در اجتماع پایین است

اخبار زنجان/ آستانه تحمل مردم در اجتماع پایین است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله علی خاتمی ظهر ظهر پنج شنبه در دیدار مسئولان و مدیریان قضائی استان زنجان با بیان اینکه مهم‌ترین رویکردی که امروز باید در برنامه مدیران باشد، بحث اعتماد مردم به‌عنوان یک سرمایه اجتماعی است، افزود: گلایه‌هایی که از دستگاه‌های مختلف دریافت می‌کنیم حاکی از آن است که دستگاه قضائی یکی از دستگاه‌هایی است که کم‌ترین نارضایتی‌ها از آن شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز باید از اعتماد مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی حفاظت و حراست کنیم، تصریح کرد: آنچه که معتقدیم امروز باید بیش از هر زمان دیگری به آن توجه کرد، موضوع رضایت‌مندی مردم از عملکرد دستگاه‌های مختلف است؛ چرا که همین عملکردها کلیت نظام را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

امام جمعه زنجان با یادآوری اینکه متأسفانه یکی از دغدغه‌های امروز جامعه، پایین بودن آستانه تحمل مردم در سطح اجتماع است، ادامه داد: بی‌شک نباید این روند تداوم داشته باشد و برای اینکه بتوان گام‌های مؤثری در این زمینه برداشت، باید نهادهای مسئول مشارکت‌ها و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

خاتمی با بیان اینکه در برهه کنونی یکی از سخت‌ترین کارها، قضاوت بوده و این مهم بر عهده دستگاه قضائی گذاشته شده است، اظهار کرد: آنچه که باید از خروجی اقدامات دستگاه قضا نام برد، بحث ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است و افرادی که برای بیان دغدغه‌های خود به این دستگاه مراجعه می‌کنند، آن را پناهگاه خود می‌دانند.

وی با یادآوری اینکه به دلیل حساس بودن امر قضاوت، هیچ‌گاه حاضر نشده‌ام سفارش شخص یا نهادی را بپذیرم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز شاهد وجود انرژی مضاعف در مجموعه دادگستری و سایر دستگاه‌های قضائی استان هستیم که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4646258/آستانه-تحمل-مردم-در-اجتماع-پایین-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.