خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ واحدهای صنفی بدون پروانه در زنجان ساماندهی می شوند
اخبار زنجان/ واحدهای صنفی بدون پروانه در زنجان ساماندهی می شوند

اخبار زنجان/ واحدهای صنفی بدون پروانه در زنجان ساماندهی می شوند

سیدمحمود موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، از وجود ۳۴ هزار واحد صنفی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد که ۶۰۰۰ واحد صنفی فاقد پروانه بود، با پایش‌ها و اقدامات لازم به ۷۸۴ واحد صنفی بدون پروانه رسیده است که امیدواریم تا پایان امسال تعداد واحدهای صنفی بدون پروانه به صفر برسد.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار اتاق اصناف استان زنجان، بحث ساماندهی اصناف بدون پروانه است که در این راستا اتحادیه پوشاک، خواربارفروشی و خودرو بیشترین واحدهای صنفی هستند که بدون پروانه فعالیت می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان به برخورد با اصناف بدون پروانه در استان زنجان اشاره کرد و گفت: اخطارهای لازم به واحدهای صنفی بدون پروانه داده می‌شود تا نسبت به اخذ پروانه اقدام کنند.

موسوی با بیان اینکه بیشترین واحدهای صنفی در شهرستان زنجان و ابهر فعال است، تأکید کرد: بازرس در اتاق اصناف کم است که معتقدیم این دغدغه باید مرتفع شود.

وی با بیان اینکه با اصنافی که در استان زنجان تخلف می‌کنند، به جد برخورد می‌شود، تصریح کرد: نظارت و بازرسی از عملکرد و فعالیت اصناف، تنها محدود به مناسبت‌های خاص نیست و اتاق اصناف در همه فصول سال نظارت خود را به‌طور محسوس و نامحسوس از اصناف و بازار در برنامه کاری خود دارد.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان ابراز کرد: فعالیت واحدهای صنفی بدون جواز کسب یا پروانه بر عملکرد و فضای بازار کسب و کار بسیار اثر دارد و نباید آرامش بازار را قربانی این کارها کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4646136/واحدهای-صنفی-بدون-پروانه-در-زنجان-ساماندهی-می-شوند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.