خانه » اخبار » دولت تحولی در اقتصاد ایجاد کند
دولت تحولی در اقتصاد ایجاد کند

دولت تحولی در اقتصاد ایجاد کند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، مرتضی خاتمی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، بر فراهم کردن بسترهای لازم برای تولید در استان تأکید کرد و افزود: سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال و تولید نیاز به حمایت و محافظت دارد.

وی اظهار کرد: باید مسیرهای تحول را با دقت و برنامه‌ریزی طی کنیم و به توسعه پایدار و اشتغال برسیم.

نماینده مردم ماه‌نشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه تولید و اشتغال باید حمایت لازم از سرمایه گذاران انجام شود و جلوی قاچاق کالا گرفته شود.

خاتمی با بیان اینکه باید زیر ساخت‌های لازم برای رونق تولید در استان فراهم و از تولید کننده حمایت شود، ابراز کرد: برگزاری رفع موانع تولید در استان باعث می‌شود مشکلات واحدهای تولید احصا و حل شود.

وی افزود: دولت فرمانده اقتصاد مقاومتی است و باید تحولی در اقتصاد ایجاد کند و برنامه ریزی خوبی را در بخش های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.

نماینده مردم ماه نشان و ایجرود تصریح کرد: ضریب بازگشت درآمد در استان زنجان ۴۰ درصد است، این استان با داشتن درآمد مناسب، استان محرومی است و باید درآمد بیشتری به استان بازگردد.

در ادامه این جلسه، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره‌ای آستانه تحمل اقتصادی مردم صفر شد و دلار سه برابر شدم مردم دم نزدند.

بیگدلی تأکید کرد: جمهوری اسلامی دارای نعمت‌های زیادی ازجمله دین اسلام، امنیت حاصل خون شهدا و همراهی و همدلی مردم است و باید برای این خون‌های ریخته شده برای توسعه کشور تلاش کنیم.

وی ابراز کرد: باید آستانه اقتصادی مردم بالا برود و در این میان باید آرامش و امید هم در مردم تقویت شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت آزادسازی قیمت‌ها برای رفع مشکلات جامعه تأکید کرد.

همچنین نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۴ هزار قانون در کشور وجود دارد و در هیچ جای دنیا این تعداد قانون وجود ندارد، گفت: خیلی از کارها نیاز به قانون ندارد و باید قانون زدایی کنیم.

محمد عزیزی افزود: تسهیلات ۲۰ درصد برای اشتغال به صرفه برای تولید کننده نیست و باید قانون‌های دست و پا گیر حذف شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4644742/دولت-تحولی-در-اقتصاد-ایجاد-کند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.