خانه » اخبار » بزرگترین خط تولید و تست مترو کشور در ابهر افتتاح شد
بزرگترین خط تولید و تست مترو کشور در ابهر افتتاح شد

بزرگترین خط تولید و تست مترو کشور در ابهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، اسحاق جهانگیری که برای سفر یک‌روزه، صبح امروز وارد زنجان شد، بعد از گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگاران در فرودگاه زنجان، راهی شهرستان ابهر شد و دو واحد بزرگ صنعتی را در این شهرستان افتتاح کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در دومین برنامه کاری خود که بازهم در شهرستان ابهر اتفاق افتاد، حضور در شرکت واگن‌سازی بود که با حضور جهانگیری، بزرگترین خط تولید و تست مترو کشور به بهره‌برداری رسید.

این شرکت به‌واسطه برخورداری از خط تولید انعطاف‌پذیر و برجسته‌ترین متخصصان صنعت ریلی کشور، در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودروی ریلی، ریل‌باس، واگن مترو، واگن‌های باری لبه‌کوتاه و لبه‌بلند، ساخت قطعات و اجزای واگن، تعمیرات و نگه‌داری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره‌ای را انجام می‌دهد.

ظرفیت اسمی پروانه بهره‌برداری این واحد تولیدی ۱۰۰۰ دستگاه و پیش‌بینی اشتغال آن ۲۳۰ نفر است که میزان سرمایه‌گذاری انجام‌شده در این واحد نیز ۱,۵۷۰ میلیارد ریال است که انواع ورق‌های فولادی مواد اولیه مصرفی و اصلی این واحد تولیدی است.

این شرکت واگن‌سازی محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربهترین‌های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های ریلی جهان، تولید می‌کند، این شرکت با در اختیار داشتن نیروی انسانی باسابقه، به‌کارگیری دانش روز، مشارکت با شرکت‌های مطرح ریلی دنیا و دارا بودن خط تولید انعطاف‌پذیر به‌عنوان شرکتی چابک در سطح منطقه است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4643900/بزرگترین-خط-تولید-و-تست-مترو-کشور-در-ابهر-افتتاح-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.