خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد زنجان ساخته می‌شود
اخبار زنجان/  ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد زنجان ساخته می‌شود

اخبار زنجان/ ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد زنجان ساخته می‌شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، هدایت صفری ظهر شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران در محل استانداری زنجان، از ساخت ۱۳۰ واحد مسکونی در استان زنجان که براثر سیل در سال جاری دچار خسارت شدند خبر داد و افزود: ۸۷۵ واحد مسکونی هم نیاز به تعمیر دارد.

وی اظهار کرد: باید بنیاد مسکن استان زنجان بر بازسازی و احداث واحدهای مسکونی مددجویان که براثر سیل دچار خسارت شدند توجه لازم را داشته باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: از مرکز هم ۱۰ میلیون تومان برای بازسازی و احداث واحدهای مسکونی این مددجویان اختصاص‌یافته است.

صفری بابیان اینکه بر اساس تفاهم‌نامه که در اواخر سال گذشته بسته شد ۱۱۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان ساخته می‌شود، تأکید کرد: این واحدهای مسکونی در شهرستان‌های زنجان و ایجرود ساخته می‌شود.

وی ابراز کرد: این واحدهایی مسکونی که برای مددجویانی ساخته می‌شود که ازنظر معیشتی دچار سختی زیادی هستند و توان پرداخت اقساط وام را هم ندارند و باید بنیاد مسکن و بانک های عامل همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: متأسفانه در این شرایط بد اقتصادی مددجویان کمیته امداد در سختی زندگی می‌کنند و این واحدها برای مددجویانی ساخته می‌شود که در پایین‌ترین سطح جامعه هستند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4641114/۱۱۰-واحد-مسکونی-برای-مددجویان-کمیته-امداد-زنجان-ساخته-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.