پایان‌کار 1000 واحد مسکونی مهر در ابهر صادر شد

ابهرآنلاین: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر گفت: برای بیش از یک هزا واحد مسکونی مهر در ابهر پایان کار صادر شده است.

داوود بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  فارس در زنجان، اظهار داشت: این آمار واحدهای مسکونی مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر است.مسکن مهر

وی به آمار و عملکرد شهرستان ابهر در واحدهای مسکونی مهر اشاره کرد و افزود: به طور دقیق یک هزار و 117 واحد مسکونی مهر در سه شهر هیدج، سلطانیه و صائین قلعه به مرحله پایان کار رسیده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر به میزان معرفی افراد برای ساخت مسکن مهر اشاره کرد و گفت: یک هزار و 623 نفر نیز برای ساخت مسکن مهر معرفی شده است.

وی با بیان اینکه یک هزار و 494 فقره رونده نیز را بی‌انعقاد قرارداد معرفی شده است، افزود: یک هزار و 484 فقره رونده در مرحله نخست قرار دارند.

بابایی به 268 واحد مسکن مهر شهر هیدج اشاره کرد و گفت: این تعداد واحد مسکن مهر در مرحله پایان کار قرار دارند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر همچنین از وجود 364 پرونده مسکن مهر این شهرستان در مرحله سوم خبر داد و تاکید کرد: این 268 واحد مسکن مهر به صورت 99 ساله است.

وی به وضعیت مسکن مهر به صورت ملکی نیز اشاره کرد و افزود: 254 فقره پرونده در مرحله سوم قرار دارد و همچنین 238 واحد مسکن مهر در این بخش به مرحله پایان کار رسیده است.

بابایی با بیان اینکه در مجموع 506 واحد مسکن مهر در شهرستان هیدج به مرحله پایان کار رسیده است، یادآور شد: همچنین 618 واحد نیز در مرحله سوم قرار دارند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر به شهرستان صائین قلعه اشاره کرد و افزود: در این شهرستان 24 واحد مسکن مهر به صورت 99 ساله در مرحله پایان کار است.

وی به وضعیت مسکن مهر به صورت ملکی اشاره و خاطر نشان کرد: 316 واحد مسکن مهر به صورت ملکی در این شهر به مرحله پایان کار رسیده است.

بابایی با بیان اینکه 348 واحد نیز در مرحله سوم هستند، افزود: در مجموع 372 واحد در این مرحله قرار دارند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر از 340 واحد مسکن مهر در مرحله پایان کار خبر داد و تاکید کرد: این میزان واحد مسکن مهر در شهرستان صائین قلعه است.

وی مسکن مهر شهر سلطانیه را نیز یادآور شد و خاطر نشان کرد: در این شهرستان 114 واحد مسکن مهر در مرحله پایان کار است.

بابایی با بیان اینکه 130 واحد نیز در مرحله سوم هستند، افزود: این واحدها به صورت 99  ساله است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر از پایان کار 157 واحد مسکن مهر به صورت ملکی خبر داد و گفت: همچنین179 واحد نیز در مرحله سوم هستند.

وی به مجموع واحدها در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و افزود: در مجموع 271 واحد مسکن مهر در شهر سلطانیه به پایان رسیده است.

بابایی با بیان اینکه 406 واحد مسکن مهر به صورت 99 ساله در سه این شهر به مرحله پایان کار رسیده است، گفت: 711 واحد نیز به صورت ملکی به مرحله پایان کار رسیده است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید