خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تحویل ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی زنجان
اخبار زنجان/ تحویل ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی زنجان

اخبار زنجان/ تحویل ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اشاره به توزیع ۱۴۴ میلیون و ۴۷۷ هزار مترمکعب گاز به جایگاه‌های CNG استان، تصریح کرد: این مقدار شامل ۶۵.۵ درصد گاز مصرفی کل استان است و بدیهی است که این جایگزینی صرفه‌جویی های اقتصادی فراوان بدنبال داشته و در کاهش آلاینده‌های محیطی نیز بسیار مؤثر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰ جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعالیت دارند که از این تعداد ۱۹ جایگاه در سطح شهر زنجان و ۲۰ جایگاه در سایر نقاط استان فعال هستند که با توجه به جمعیت و وسعت استان، خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در دو ماهه ابتدایی امسال، بیش از ۴۷۵ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان زنجان مصرف شده است.

وی ادامه داد: امسال مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به ۲ ماه سال گذشته حدود ۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: سال گذشته در همین بازه زمانی ۴۴۱ میلیون و ۶۱۵ هزار مترمکعب گاز در استان زنجان مصرف شده است.

احمدلو اظهار کرد: همچنین در ۲ ماه امسال به طور میانگین روزانه ۲ میلیون و ۳۳ هزار مترمکعب گاز در بخش خانگی، تجاری و ۳ میلیون و ۴۶۱ هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتی، مصرف شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4637498/تحویل-۱۴۴-میلیون-مترمکعب-گاز-به-جایگاه-های-سوخت-سی-ان-جی-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.