خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خیرین مدرسه ساز بستر توسعه را فراهم می کنند
اخبار زنجان/ خیرین مدرسه ساز بستر توسعه را فراهم می کنند

اخبار زنجان/ خیرین مدرسه ساز بستر توسعه را فراهم می کنند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی نافچی ظهر سه شنبه در همایش خیرین مدرسه‌ساز در مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه، گفت: باید به این امر اذعان داشت که خیرین مدرسه ساز بستر توسعه را فراهم می‌کنند.

وی اظهار کرد: پیشرفت، تحول، خودباوری، آینده‌نگری و ایجاد بستر برای پرورش انسان‌های بزرگ و خلاق بزرگ‌ترین افتخار برای خیرین است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان بابیان اینکه پویایی در جامعه در آموزش و پرورش محقق می‌شود، گفت: خیرین راه توسعه همه‌جانبه را هموار می‌کنند، جامعه‌ای که به آموزش اهمیت دهد موفق بوده و به تعالی می‌رسد.

وی افزود: نقش خیرین مدرسه‌ساز تنها ساختن مدرسه نیست بلکه خیرین بستر لازم برای ساختن مدرسه و علم و دانش را فراهم می‌کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان بابیان اینکه در سال ۹۶ اعتبارات تخصیص‌یافته برای نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان ۳۹ میلیارد تومان بود، گفت: این رقم در سال ۹۷ به ۹۴ میلیارد تومان رسید که افزایش بسیار خوبی داشته است.

مرادی نافچی تصریح کرد: تقویت بنیه علمی دانش آموزان در مناطق محروم استان زنجان از اولویت‌های شورای آموزش‌وپرورش استان زنجان است.

وی گفت: به فضای آموزشی نیاز داریم و در این میان تقویت بنیه علمی دانش آموزان و مسائل فرهنگی و آموزشی مناطق محروم مورد تأکید است و به‌عنوان پایلوت در شهرستان ماه‌نشان اجرا می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان افزود: در سال ۹۷ و طی سه ماهه امسال هیچ واحد تولیدی در استان تعطیل نشده و زمینه سرمایه‌گذاری در این استان فراهم است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4638001/خیرین-مدرسه-ساز-بستر-توسعه-را-فراهم-می-کنند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.