خانه » اخبار » دانشجویان ابهری و فعالیتهای آنها در خارج از کشور
دانشجویان ابهری و فعالیتهای آنها در خارج از کشور

دانشجویان ابهری و فعالیتهای آنها در خارج از کشور

اقدام نمادین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آذربایجان بمناسبت عید قربان

محمود دودانگه – خبرنگار ابهر آنلاین – بر اساس اعلام انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان ، روز پنجشنبه در یک اقدام نمادین ، از سوی این انجمن بین تعدادی از دانشجویان ایرانی گوشت قربانی توزیع گردید.

مسوولان انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی دانشگاهای جمهوری آذربایجان ، این اقدام خودجوش دانشجویی را رساندن پیام “عید قربان” به تمام دانشجویان مسلمان ، غیر مسلمان و انسانهای آزاده و نیز پاسداشت عظمت این روز بزرگ الهی عنوان کردند.

“زهیر میرزاجانی” مسوول انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی در گفتگویی اختصاصی با ما گفت : هر سال بمناسبت عید سعید قربان ، اعضای این انجمن با حضور در خوابگاههای دانشجویی اقدام به توزیع گوشت قربانی بین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان می کند . امسال نیز این اقدام فرهنگی با همت و همیاری دانشجویان ایرانی در باکو انجام شده است

میرزاجانی تعداد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاههای جمهوری آذربایجان را حدود 1400 نفر ذکر کرد که یک سوم از آنها در دانشگاه طب باکو مشغول به تحصیل می باشند

تاکنون ۱۱ نظر ثبت شده است.

 1. از اقدام دانشجویان تشکر می کنیم

 2. با سلام. من این فعالیت های انجمن علمی ، فرهنگی دانشجویان مقیم جمهوری آذربایجان را ارج می نهم و از جناب آقای زهیر میرزاجانی که کلیه زحمات و راهنمایی های این  انجمن به عنوان مسوول این نهاد مقدس کمال تقدیر و تشکر را دارم

 3. باعرض سلام وخسته نباشید

  برگذاری این مراسم منسجم ومنظم باتلاش شبانه روزی حاج آقازهیرمیرزاجانی دبیراصلی انجمن علمی فرهنگی وورزشی   باشکوه تمام وچشمگیربرگذارشد.
                                                            
                                                                                                                اجرکم عندالله

 4. سلام. انشالله خداوند همه دانشجویان فعال را موفق و معید بدارد.

 5. با سلام . اقدام نمادین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آذربایجان بمناسبت عید قربان برای من خیلی شگفت زده بود که در خارج از کشور هم آرمان های انقلاب اسلامی در حال گسترش است.

 6. سلام به جوانان با ایمان و با عزت که با اهداف انقلاب اسلامی هر جا که باشند نفس و راه آن را ادامه می دهند.
  تشکر می کنم از انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی از این اقدام عالی که انجام داده است

 7. خدا قوت .

 8. با عرض سلام و تسلیت بمناسبت شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران با وفایش که اقدام پخش قربانی در خارج از کشور که پیام به تمام دانشجویان مسلمان ، غیر مسلمان و انسانهای آزاده و نیز پاسداشت عظمت این روز بزرگ الهی عنوان کردند. تقدیر تشکر از این اقدام خدا پسندانه می کنم.

 9. با سلام . التماس دعا

 10. با عرض سلام .وقت بخیر والتماس دعا درماه محرم ازتمام شیعیان .
  مراسم عیدقربان و جشن ازدواج دانشجویی وشرکت درمراسم محرم ازسوی رییس انجمن علمی و ورزشی و فرهنگی دانشگاه پزشکی باکو جناب آقای زهیر میرزاجانی برنامه ریزی .هدایت وبه سرانجام رسیده اند که تحسین دست اندر کاران ومسولان ارگانهای دولتی ایرانی مستقردرباکو را در پی داشته خداوند متعال به خانواده وشخص شان اجر وسعادت اخروی عنایت فرماید

 11. با سلام و خسته نباشید . این کار های دانشجویان خارج از کشور واقعا تشکر لازم است . ما منتظر خبر های جدید از دانشجویان خارج از کشور هستیم.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.