خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ترس مدیران ارشد از کارهای بزرگ باعث ایجاد مشکل می شود
اخبار زنجان/ ترس مدیران ارشد از کارهای بزرگ باعث ایجاد مشکل می شود

اخبار زنجان/ ترس مدیران ارشد از کارهای بزرگ باعث ایجاد مشکل می شود

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر ابهر در ادامه به تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام پرداخت و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار گزینه قطعی ملت ایران را در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه زمینه‌ها اعلام کرده است، چراکه مذاکره با دولت کنونی آمریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی نخواهد شد بلکه برخورد، برخورد اراده‌هاست و در این زمینه، اراده ملت ایران و نظام اسلامی قوی‌تر از دشمن است و به فضل الهی این بار هم پیروز خواهیم شد.

امام جمعه ابهر افزود: اولویت بخشی به بخش کشاورزی، استفاده از خلاقیت نیروی انسانی کشور، رونق بخشیدن به تولید و راه‌اندازی کارخانه‌ها، مسکن‌سازی به عنوان رشته‌ای کارآفرین، مقاوم‌سازی اقتصاد از دیگر توصیه‌های مقام معظم رهبری به سران سه قوه بوده است.

رحیمی با تاکید بر اینکه برای اصلاح امور نباید چشم به خارج دوخت، تصریح کرد: امروز این کشور زیباترین جوان‌ها و مدیران انقلابی و زیباترین منابع را دارد و آنچه که امروزه ما با آن مشکل داریم. مشکل مدیریت است.

وی با اشاره به حتمی بودن بروز مشکل در صورت کنار گذاشته شدن انقلابیون، گفت: اگر کارها را به کسانی که اهل اختلاس و اهل رومیزی و زیر میزی و کسی که ضعف مدیریت دارد و کسی که توان ندارند تا خود را اداره کند، بدهیم، این جامعه مقاوم و اهل مقاومت نخواهد شد.

امام جمعه ابهر تاکید کرد: مادامی که مدیران ارشد ما از کارهای بزرگ بترسند و در سایه حرکت کنند، مشکل حل نخواهد شد، چرا که مدیران نباید ترسو باشند و باید کارهای بزرگ را زلال و شفاف انجام دهند.

رحیمی بر ضرورت همراهی قانون و بازرسان با مدیران قدرتمند گفت: همراهی و عدم مچ گیری الکی باید در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باشد.

وی به مشکلات ناشی از فعالیت بانک‌ها اشاره کرد و افزود: مادامی‌که بانک‌های ما ربوی است زندان‌های ما نیز از ورشکستگان مالی پر خواهد شد، آن موقع باید التماس کنیم و جشن گلریزان برگزار کنیم تا جمعی را از زندان آزاد کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4619011/ترس-مدیران-ارشد-از-کارهای-بزرگ-باعث-ایجاد-مشکل-می-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.