خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ میانگین رضایتمندی بیماران بستری تامین اجتماعی ۹۰ درصد رسید
اخبار زنجان/ میانگین رضایتمندی بیماران بستری تامین اجتماعی ۹۰ درصد رسید

اخبار زنجان/ میانگین رضایتمندی بیماران بستری تامین اجتماعی ۹۰ درصد رسید

دکتر علی محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: میزان رضایتمندی بیماران بیانگر ارائه خدمات مطلوب از لحاظ کمی و کیفی در بیمارستانهای تامین اجتماعی این استان است.
وی اظهار داشت: یکی ازاقدامات مهم درمان تامین اجتماعی طرح تکریم سالمندان است که بطور دقیق در تمامی مراکز درمانی استان در حال اجرا بوده و افراد بالای 65 سال به محض ورود به هر یک از مراکز درمانی با عنوان تکریم سالمندان بدون نوبت ویزیت شده و تحت معالجه و درمان قرار می گیرند.
این مسئول ادامه داد: پارسال بیش از 162 هزار و 800 نفر از بیمه شدگان و بیماران سالمند بالای 65 سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان بهره مند شده اند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال ماقبل ان که 147 هزار و 900 بیمار سالمند بود، رشد 10 درصدی را نشان می دهد.
وی خاطر نشان کرد: سالمندان و افراد پیشکسوت جزء نخبگان و خردمندان هستند و اجرای این طرح ، بیانگر منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است.
به گزارش «ابهرآنلاین»، هم اکنون 2 بیمارستان، یک پلی کلینیک و چهار درمانگاه تحت پوشش این سازمان در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده فعالیت می کنند.
230 پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، 135 مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، 35 درمانگاه خصوصی و دولتی و 12 بیمارستان در استان طرف قرار داد تامین اجتماعی استان هستند.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.