خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مرحله دوم«بسته مقاوم‌سازی اجتماعی» در زنجان آماده اجرا است
اخبار زنجان/ مرحله دوم«بسته مقاوم‌سازی اجتماعی» در زنجان آماده اجرا است

اخبار زنجان/ مرحله دوم«بسته مقاوم‌سازی اجتماعی» در زنجان آماده اجرا است

حجت الاسلام مسعود صفی یاری در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه و رسالت بسیار جدی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در قالب برش استانی دارد.

وی بابیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان نگاه دقیقی به آسیب‌های اجتماعی دارد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی درست و منسجم در این مورد در دستور کار قرارگرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ۱۸ پایگاه سبک زندگی در مناطق ویژه استان اجرا می‌شود و این برنامه بازهم تداوم دارد، گفت: اولویت سازمان تبلیغات اسلامی در سال جاری کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

صفی یاری بابیان اینکه طی ماه مبارک رمضان بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی در برنامه‌ها و محتوا گنجانده‌شده است، تأکید کرد: مرحله دوم بسته مقاوم‌سازی اجتماعی توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان آماده‌شده است.

وی با بیان اینکه مرحله نخست اجرای بسته مقاوم سزای اجتماعی سال گذشته در استان زنجان اجرا و دستاوردهای خوبی داشت، افزود: استقبال و مطالبات مردم در استمرار برنامه‌ها و طرح‌های آسیب‌های اجتماعی زیاد است و با تخصیص اعتبار بازهم این طرح اجرا می‌شود.

طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرک‌های اقماری اجرا می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بابیان اینکه برنامه‌ها و طرح‌های آسیب‌های اجتماعی در شهرک‌های اقماری استان اجرا می‌شود، گفت: برای اولین بار برنامه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی در این مناطق اجرا می‌شود.

صفی یاری تصریح کرد: موضوع آسیب‌های اجتماعی در شرایط فعلی مورد اهتمام جدی نظام است و مقام معظم رهبری ورود جدی در بحث مدیریت و احصاءآسیب‌های اجتماعی با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند.

مبلغین ظرفیت خوبی در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی هستند

وی بابیان اینکه استفاده از ظرفیت مبلغان دینی در بحث مدیریت و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌تواند مؤثر واقع شود، گفت: طی ماه مبارک رمضان مبلغین در بحث کاهش آسیب‌های فعالیت لازم را دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: ماه مبارک رمضان یک ظرفیت ویژه است و باید از فضای موجود در این ماه استفاده شود و منبرهای مساجد در این مورد می‌تواند مؤثر باشد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4617270/مرحله-دوم-بسته-مقاوم-سازی-اجتماعی-در-زنجان-آماده-اجرا-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.