خانه » اخبار » در سال گذشته 1389 فقره کارت قالیبافی در شهرستان ابهر صادر شده است
در سال گذشته 1389 فقره کارت قالیبافی در شهرستان ابهر صادر شده است

در سال گذشته 1389 فقره کارت قالیبافی در شهرستان ابهر صادر شده است

ابهرآنلاین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابهر گفت: ‌هزار و 389 فقره کارت قالیبافی در سال گذشته صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ابوطالب افشاری بعدازظهر امروز در جمع مسئولان ابهر با اشاره به عملکرد این اداره در حوزه فرش خاطرنشان کرد: در سال گذشته تعداد یک‌هزار و 389 فقره کارت قالیبافی صادر شده است.

وی افزود: همچنین تعداد معرفی‌شدگان به بیمه قالیبافی یک‌‌هزار و 77 نفر بوده است.قالی بافی

این مسئول با بیان اینکه در سال گذشته هفت جلسه کمیسیون نظارت تشکیل شده است، ادامه داد: تعداد جلسه‌های انجمن نظارت بر انتخابات نیز در سال گذشته 17 مورد بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابهر افزود: در سال گذشته چهار مورد جلسه تطبیق شرایط به منظور تعیین صلاحیت داوطلبان برگزار شده است.

وی از برگزاری 12 مورد انتخابات اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: این انتخابات برای اتحادیه‌های لوازم یدکی و لاستیک‌فروشان، درب و پنجره، درودگران و شیشه‌بران، نانوایان، قصابان و مرغ و تخم‌مرغ‌فروشان برگزار شد.

افشاری افزود: همچنین در سال گذشته انتخابات اتحادیه‌های صنفی خیاطان زنانه و مردانه، آرایشگران زنانه، مکانیسین‌های اتومبیل، الکتریکی‌فروشان و تعمیرکاران لوازم خانگی نیز برگزار شد.

وی تصریح کرد: نظارت بر کنترل توزیع کپسول گاز مایع در شهرستان ابهر و دریافت لیست توزیع هفتگی و همچنین نظارت بر دریافت‌کنندگان ارز مرجع از دیگر اقدام‌های صورت گرفته در سال گذشته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابهر با اشاره به نظارت بر توزیع میوه شب عید و برخی اقلام ضروری و مورد توزیع در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا گفت: سال گذشته 6 هزار و 639 مورد بازرسی در شهرستان ابهر صورت گرفته است.

وی افزود: در این زمینه 284 مورد پرونده تشکیل و 389 مورد نیز تخلف کشف شده است.

افشاری اضافه کرد: ارزش ریالی تخلف‌های کشف شده به میزان 4 میلیارد و 459 میلیون و 395 هزار و 520 ریال بوده است.

وی با اشاره به برگزاری پنج مورد نمایشگاه عرضه مستقیم کالای شهرستان ابهر شامل پاییزه و بهاره در سال گذشته تصریح کرد: در سال گذشته تعداد بازرسی انجام شده مجمع امور صنفی 16 هزار و 512 مورد بوده است.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.