27 هزار واحد صنفی در استان زنجان فعالیت میکنند

ابهرآنلاین: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، از فعاليت 27 هزار و 770 واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: از این تعداد دو و هزار و 600 واحد صنفی نيز فاقد پروانه كسب هستند كه بايد پيگيری‌های لازم از طريق مجامع امور صنفی جهت برخورد با آنان انجام شود.علی معصومی

به گزارش خبرنگار مهر، علی معصومی ظهر سه شنبه در جلسه توجيهی هيئت رئيسه مجامع امور صنفی استان زنجان، تعداد اتحاديه‌های صنفی فعال در استان را 114 اتحاديه اعلام کرد و گفت: از اين تعداد 111 اتحاديه دارای هيئت مديره منتخب هستند.

وی ادامه داد: 4 كميسيون نظارت و 4 مجمع امور صنفی در شهرستان‌های زنجان، ابهر، خدابنده و خرمدره فعاليت می‌کنند و تلاش می‌شود ساير شهرستان‌های استان نيز دارای مجمع امور صنفی شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: صددرصد امور اتحاديه‌های صنفی در خصوص صدور و تمديد پروانه كسب اصناف از طريق سامانه اصناف صورت می‌گيرد.

معصومی با اشاره به فعاليت سامانه آزمون در شهرستان زنجان افزود: اين سامانه در شهرستان‌های ابهر، خدابنده و خرمدره تا نيمه مهرماه و در شهرستان‌های طارم، ماهنشان و ايجرود تا پايان مهرماه فعالیت آغاز خواهد کرد.

وی تاکید کرد: با تلاش و همت همكاران در مجمع امور صنفی، شهرستان زنجان رتبه 8 و خدابنده رتبه 22 كشوری را بين مجامع امور صنفی شهرستان‌های كشور كسب کرده و بين اتحاديه‌های صنفی نيز اتحاديه املاك زنجان موفق شد رتبه 6 كشوری را بدست آورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: مجمع امور صنفی در 3 شهرستان دیگر فعال خواهد شد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید