خانه » اخبار » در سال گذشته 967 مورد گزارش مردمی از وضعیت بازار رسیدگی شد
در سال گذشته 967 مورد گزارش مردمی از وضعیت بازار رسیدگی شد

در سال گذشته 967 مورد گزارش مردمی از وضعیت بازار رسیدگی شد

ابهرآنلاین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابهر گفت: در سال گذشته تعداد 967 مورد گزارش‌های مردمی رسیدگی شده است.میکروفن

ابوطالب افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابهر با اشاره به بازرسی و رسیدگی به عملکرد اتحادیه‌های صنفی در زمینه پروانه کسب و تراز مالی آن‌ها تصریح کرد: این امر در سال گذشته 25 مورد صورت گرفت.

وی با اشاره به برگزاری پنج مورد نمایشگاه عرضه مستقیم کالای شهرستان ابهر شامل پاییزه و بهاره در سال گذشته ابراز داشت: در سال گذشته تعداد بازرسی انجام شده مجمع امور صنفی 16 هزار و 512 مورد بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابهر افزود: تعداد پرونده‌های تشکیل شده 604 مورد و تعداد تخلف‌های کشف شده 859 مورد بود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد کل گزارش‌های مردمی رسیدگی شده 967 مورد بود، گفت: ارزش ریالی تخلف‌های کشف شده یک میلیارد و 122 میلیون و 202 هزار و 860 ریال است.

افشاری با بیان اینکه در سال گذشته 284 مورد پرونده در سطح شهرستان ابهر تشکیل شد، اظهار داشت: تعداد تخلف‌های کشف شده در سال گذشته به میزان 389 مورد بود.

وی افزود: ارزش ریالی تخلف‌های کشف شده به میزان 4 میلیارد و 459 میلیون و 395 هزار و 520 ریال بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابهر در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته هفت جلسه کمیسیون نظارت تشکیل شد، ابراز داشت: تعداد جلسه‌های انجمن نظارت بر انتخابات نیز در سال گذشته 17 مورد بود.

وی افزود: در سال گذشته چهار مورد جلسه تطبیق شرایط به منظور تعیین صلاحیت داوطلبان برگزار شد.

افشاری از برگزاری 12 مورد انتخابات اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: این انتخابات برای اتحادیه‌های لوازم یدکی و لاستیک‌فروشان، درب و پنجره، درودگران و شیشه بران، نانوایان، قصابان و مرغ و تخم مرغ‌فروشان برگزار شد.

وی افزود: همچنین در سال گذشته انتخابات اتحادیه‌های صنفی خیاطان زنانه و مردانه، آرایشگران زنانه، مکانیسین‌های اتومبیل، الکتریکی‌فروشان و تعمیرکاران لوازم خانگی نیز برگزار شد.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.