خانه » اخبار » نیروهای ارزشمند دستگاه اطلاعاتی چراغ راه‌ هستند
نیروهای ارزشمند دستگاه اطلاعاتی چراغ راه‌ هستند

نیروهای ارزشمند دستگاه اطلاعاتی چراغ راه‌ هستند

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر ابهر به فرا رسیدن نیمه شعبان اشاره و اظهار کرد: یکی از برجسته‌ترین وظایف ما، همان انتظار فرج است.

امام جمعه ابهر منتظران مهدی موعود را ارتش الهی خواند و افزود: مهمترین شرط ظهور رشد فرهنگی امت اسلامی است که فراهم شدن این رشد فرهنگی نیازمند مقام مهدی شناسی یا گام معرفت مهدوی، مقام مهدی محبی یا گام محبت مهدوی، مقام مهدی باوری یا گام بصیرت مهدوی، مقام مهدی یاوری یا گام نصرت مهدوی و در نهایت مقام مهدی ولایی یا گام ولایت مهدوی است.

وی با تاکید بر مقاومت در مقابل دشمنان تفکر مهدویت گفت: امروزه کسی می‌تواند بگوید من منتظرم که بتواند در مقابل این دجالواره‌ها استقامت کند و مسیر درست را نشان دهد.

رحیمی به روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اشاره و تصریح کرد: امروز ما در کشور ایران به وجود سربازان گمنامی که بر پایه ایثار، فداکاری و برپایی امنیت تلاش کرده و زحمات گران‌بهایی می‌کشند افتخار می‌کنیم.

امام جمعه ابهر با تاکید بر بلوغ اجرایی، تحلیلی و فنی معقول و مناسب سازمان‌های اطلاعاتی ایران در کوتاه‌ترین زمان بعد از پیروزی انقلاب افزود: جامعه ما بخش مهمی از امنیت اخلاقی، اجتماعی و سیاسی را مدیون این سربازان گمنام و خوش نام امام زمان (عج) است.

رحیمی وزارت اطلاعات را جایگاه نیروهای انقلابی و متدین و سرمایه‌های اطلاعاتی نظام و رصد کننده جریانات نفوذی و برخورد کننده با آسیب‌ها دانست و گفت: نیروهای ارزشمند دستگاه اطلاعاتی چراغ راه هستند که فراز و فرود بحران‌ها را مدیریت کرده‌اند و در برابر هجمه‌ها میدان مبارزه را ترک نکرده و با اعتماد به نفس و اتکا به خداوند در عرصه‌های اطلاعاتی حضور فعال داشتند.

وی به دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و افزود: ضرورت مقابله با اقدامات براندازانه قدرت‌های سلطه و گروهک‌ها و جریان‌های ضد انقلاب که از همان روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، تحرکات خود را برای تجزیه ایران و براندازی نظام نوپای جمهوری اسلامی آغاز کرده بودند، سبب شد که تشکیل نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستور کار رهبری و شورای انقلاب و حتی دولت موقت قرار گیرد.

امام جمعه ابهر ادامه داد: قابلیت‌ها و کارآمدی سپاه در حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و ایثار، فداکاری و رشادت پاسداران برای تحقق آرمان‌های انقلاب سبب شد که بنیانگذار انقلاب پس از گذشت دو سال از تشکیل آن فرمودند: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

رحیمی به تهدیدات اخیر دشمنان علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه تلاش کاخ سفید در این رابطه اشاره و تاکید کرد: قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی، اهمیت نقش سپاه در خنثی‌سازی تهدیدات دشمنان در شرایط کنونی علیه نظام اسلامی را بیش از پیش روشن می‌کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4595055/نیروهای-ارزشمند-دستگاه-اطلاعاتی-چراغ-راه-هستند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.