کانون پرورش فکری ابهر با ۱۰ هزار جلد کتاب در خدمت کودکان و نوجوانان ابهر است

ابهرآنلاین: مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر تعداد کتاب‌های کانون پرورش فکری را ۹ هزار و ۹۱۱ جلد کتاب اعلام کرد و گفت: همچنین ۲ هزار و ۷۲۶ کتاب از کتابخانه کانون به امانت گرفته شده است.

فاطمه الله‌یاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کودکان و نوجوانان ابهری در طول تابستان از برنامه‌های کانون این شهرستان استقبال خوبی کردند.1016893_PhotoA

وی با اشاره به اینکه در بازه زمانی مشخص ۳۶۲ نفر به عنوان عضو فعال کانون پرورش فکری شهرستان ابهر است، افزود: از این تعداد ۲۱۹ نفر دختر و ۱۴۳ نفر پسر است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر با بیان اینکه کانون برنامه‌های متنوعی را برای چهار گروه سنی دختر و پسر برگزار می‌کند، تصریح کرد: این برنامه‌ها برای دختر کودک، پسر کودک، دختر نوجوان و پسر نوجوان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه کانون برنامه‌های مختلفی متناسب با گروه سنی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و راهنمایی برگزار می‌کند، افزود: برنامه‌های مختلفی از جمله قصه گویی، شعر خوانی، روخوانی کتاب، بحث آزاد، بحث کتاب، معرفی شخصیت، سرزمین، وقایع و… در کانون برگزار می‌شود.

مطالب خواندنی:

الله‌یاری با اشاره به اینکه مسابقه، نمایش فیلم، کلاس‌های خلاق، قرآن، آشنایی با حدیث، آشنایی با احکام، نقاشی، تحقیق و مسابقه، سفال گری برای هر دو گروه دانش‌آموزان ابتدایی و راهنمایی برگزار می‌شود، گفت: کلاس ادبی، معرفی سرزمین، شخصیت، وقایع، آموزش شعر و… برای دانش‌آموزان مقطع راهنمایی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین کلاس‌هایی مانند طرح ادبی ویژه دانش‌آموزان مقطع ابتدایی برگزار می‌‌شود.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابهر تعداد کتاب‌های کانون پرورش فکری را ۹ هزار و ۹۱۱ جلد کتاب اعلام کرد و اظهار داشت: همچنین ۲ هزار و ۷۲۶ کتاب از کتابخانه کانون به امانت گرفته شده است.

وی محور اصلی فعالیت‌های کانون را کتاب دانست و افزود: همه برنامه‌های کانون برای افزایش علاقه کودکان و نوجوان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

الله‌یاری ادامه داد: همچنین برای افزایش علاقه دانش‌آموزان و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی نمایشگاه کتاب در کانون برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.