خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تروریستی اعلام کردن سپاه باعث تعمیق وحدت ملی در جامعه ایران شد
اخبار زنجان/ تروریستی اعلام کردن سپاه باعث تعمیق وحدت ملی در جامعه ایران شد

اخبار زنجان/ تروریستی اعلام کردن سپاه باعث تعمیق وحدت ملی در جامعه ایران شد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت الاسلام جعفر رحیمی با بیان اینکه آمریکا بسیاری از شکست‌های خود را به‌دلیل حضور تأثیرگذار سپاه در ایران می‌داند، افزود: شکست انواع فتنه‌ها در داخل ایران، کودتاهای ناکام، عبور ایران از تحریم‌ها و تکمیل پروژه‌های نفتی و گازی در پارس جنوبی و هم‌چنین تأمین امنیت داخلی همه به‌دلیل اقتدار سپاه بوده است.

وی ادامه داد: شکست آمریکا در طرح تجزیه کشورهایی مانند سوریه، عراق و لبنان و هم‌چنین شکست در به قدرت رساندن تروریست‌ها در سوریه و مسائل دیگر به‌دلیل حمایت‌های سپاه از مردم منطقه صورت‌گرفته است.

رحیمی با بیان اینکه سپاه در همه دوران تحریم توانسته است شعله کار و توسعه را در کشور فروزان نگه دارد، افزود: سپاه از عوامل اصلی ضربه‌گیری تحریم‌های آمریکا علیه ایران بوده است که خودکفایی بنزین آخرین شاهکار این جریان مقدس و مردمی است.

امام جمعه ابهر با بیان اینکه سپاه و جریان مردمی وابسته به آن در جهان اسلام، محیط خاورمیانه اسلامی و خلیج فارس را برای آمریکا ناامن کرده است، گفت: سپاه پاسداران توانسته است تا فتنه‌ها و توطئه‌های غرب علیه نظام اسلامی ایران را خنثی کند و در عرصه خارجی نیز سپاه توانسته است برنامه‌های تجزیه طلبانه آمریکا را با شکست مواجه کند.

رحیمی با تاکید بر اینکه اقدام نابخردانه ترامپ در تروریستی اعلام کردن سپاه باعث تعمیق وحدت ملی بین گروه‌های مختلف در ایران شد، گفت: پس از این اقدام، گروه‌های مختلف اعم از دولت و مجلس و ملت یکدست و هم صدا با هم از سپاه پاسداران حمایت کرده و هشتگ «من یک پاسدار هستم» به یکی از داغ‌ترین مباحث بین گروه‌های مختلف در فضای مجازی تبدیل شد.

وی ادامه داد: ترامپ با این تصمیم خود موجب شد هر سرباز آمریکایی از این به بعد برای نیروهای ایران یک تروریست مانند دیگر گروه‌های تروریستی به شمار برود و این به معنای پایان تردد آزادانه این نظامیان در عراق خواهد بود.

امام جمعه ابهر با تاکید بر اینکه اقدام ترامپ در مورد سپاه، تبعات بسیار زیادی را برای آمریکا به دنبال خواهد داشت، گفت: امنیت نظامیان آمریکایی به خطر خواهد افتاد، زمینه برای بی ثباتی بیشتر در منطقه فراهم خواهد شد و حتی متحدان آمریکا نیز به نوعی در معرض تهدید قرار خواهند گرفت.

رحیمی در با اشاره کمک رسانی به سیل زدگان، افزود: برادرهای مؤمن ما که روزی سپر همه بلاهای ایران عزیز بودند امروز گرفتارند.واقعاً تک تک ما در قبال آنها وظیفه انسانی داریم.

وی در ادامه به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد برای مقابله با توطئه‌های آمریکا لوایح چهارگانه استعماری را به طور یک جانبه منتفی اعلام کرده و از مجمع تشخیص مصلحت باز پس بگیرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4588499/تروریستی-اعلام-کردن-سپاه-باعث-تعمیق-وحدت-ملی-در-جامعه-ایران-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.