خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ارتش و سپاه در کنار هم حافظ استقلال و اقتدار کشور هستند
اخبار زنجان/ ارتش و سپاه در کنار هم حافظ استقلال و اقتدار کشور هستند

اخبار زنجان/ ارتش و سپاه در کنار هم حافظ استقلال و اقتدار کشور هستند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، امیر سرتیپ امیر مظهری در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه زنجان تروریستی اعلام کردن سپاه را نشان از حماقت ترامپ عنوان کرد و افزود: ملت ایران همواره قدردان ایثار و فداکاری‌های نیروهای مسلح هستند و همواره در کنار سپاه و ارتش برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به نامگذاری ۲۹ فروردین با عنوان روز ارتش، ادامه داد: ارتش ایران، ارتشی مقتدر و عزتمند و ولایی است که همه توان و قوای خود را در خدمت به ایران اسلامی به صحنه آورده است و با هر گونه تهدید تمامیت ارضی ایران به شدت برخورد می‌کند.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان گفت: دشمنان از آمادگی دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آگاه هستند و اگر تهدیدی متوجه نظام جمهوری شود مطمئن باشند با اقتدار مقابل آن‌ها می‌ایستیم.

مظهری با بیان اینکه ارتشی ایران، ارتشی انقلابی و مطیع ولایت فقیه و در خدمت به ملت بزرگ و ولایتمدار ایران است، افزود: ارتش ایران امروز در زمینه ساخت تجهیزات نظامی به خودکفایی رسیده است و در این مسیر بر دانش و توان دانشمندان جوان داخلی تکیه کرده است.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان با بیان اینکه ارتش ایران در کنار سایر نیروهای مسلح برای اقتدار و عزت ایران اسلامی از هیچ تلاش و ایثاری فروگذاری نمی‌کند، گفت: ارتش از روز اول پیروزی انقلاب به دفاع از آرمان‌های آن و حفظ امنیت کشور پرداخت و در عرصه‌های مختلف حافظ اقتدار و تمامیت ارضی ایران اسلامی بوده است.

مظهری با بیان اینکه در طی هشت سال دفاع مقدس، ارتش در اکثر عملیات‌ها حضور داشته و توانسته است نقش مهمی در رقم خوردن پیروزی‌های ایران در طی دوران دفاع مقدس داشته است، افزود: در حال حاضر پس از گذشت ۳۰ سال از جنگ تحمیلی یگان‌های رزمی ارتش در شمال، جنوب، شرق و غرب در حال پاسداری از مرزها هستند.

وی در ادامه به وقوع سیل در برخی نقاط کشور اشاره کرد و گفت: ارتش با تشکیل قرارگاه در مناطق آسیب‌دیده به صورت ۲۴ ساعته در حال کمک‌رسانی به سیل زده گان است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4588634/ارتش-و-سپاه-در-کنار-هم-حافظ-استقلال-و-اقتدار-کشور-هستند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.