خانه » اخبار » برگزاري نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه در استان زنجان
برگزاري نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه در استان زنجان

برگزاري نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه در استان زنجان

ابهرآنلاین: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان: در آستانه بازگشايي مدارس، نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه در استان زنجان در حال برگزاري است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علي معصومي در طي بازديد از نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه در زنجان با اشاره به عرضه اقلام اساسي مردم و لوازم ويژه بازگشايي مدارس در اين نمايشگاه گفت : لوازم التحرير، نوشت افزار، كيف و دفتر،‌ مواد غذايي و فرش و تابلو فرش از جمله اقلام عرضه شده در اين نمايشگاه به شمار مي روند.IMG12200545

وي به عرضه اقلام اساسي با نرخ تنظيم بازار در اين نمايشگاه اشاره كرد و يادآور شد: در مدت برگزاري نمايشگاه پاييزه اقلامي همچون برنج، روغن نباتي، گوشت منجمد،‌ مرغ منجمد و دفتر با نرخ مصوب تنظيم بازار توزيع مي شود.

معصومي تصريح كرد: با هماهنگي هاي صورت گرفته و بازرسي هاي انجام شده كليه اقلام عرضه شده در نمايشگاه با تخفيف 10 الي 15 درصد، زير قيمت بازار عرضه مي گردد.

وي در ادامه از عرضه نوشت افزار دانش آموزان با الگوي ايراني، اسلامي در اين نمايشگاه خبر داد.

رئيس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان به برگزاري نمايشگاه در شهرستان هاي ابهر، خدابنده و خرمدره اشاره كرد و يادآور شد: در ساير شهرستان ها عرضه اقلام مورد نياز مردم در فروشگاهها به صورت فروش فوق العاده مي باشد.

وي از حضور 85 غرفه در اين نمايشگاه خبر داد و  افزود: نمايشگاه عرضه مستقيم كالاي پاييزه از تاريخ 15 الي 22 شهريور  در محل نمايشگاه بين المللي كاسپين داير بوده و  مردم شريف مي توانند از ساعت  16 الي 22  از نمايشگاه بازديد نمايند.
انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.