خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کالای قاچاق میلیاردی در زنجان کشف شد
اخبار زنجان/ کالای قاچاق میلیاردی در زنجان کشف شد

اخبار زنجان/ کالای قاچاق میلیاردی در زنجان کشف شد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی مأموران پلیس آگاهی استان و انتظامی شهرستان خرمدره در حین کنترل خودروهای عبوری در ۲۴ ساعت گذشته موفق شدند در یک عملیات یک دستگاه کامیون و سواری پژو ۴۰۵ را در اتوبان زنجان – قزوین شناسایی کنند.

وی ادامه داد: مأموران پس از شناسایی، خودروها را متوقف و در بازرسی از آن‌ها بیش از ۱۳ هزار انواع داروی غیر مجاز و ۶۳ حلقه لاستیک قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه بنا بر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده، بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: ۲ متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

جهانبخش از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط مأموران پلیس آگاهی استان خبر داد و افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا مأموران پلیس آگاهی استان زنجان موفق شدند یک دستگاه اتوبوس را در اتوبان زنجان- قزوین شناسایی کنند.

وی ادامه داد: مأموران پس از توقیف این اتوبوس در بازرسی از انواع بیش از یک تن گردو و هزار و ۱۴۸ ثوب انواع البسه قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه بنا بر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

جهانبخش اظهار داشت: موضوع برخورد با قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و این فرماندهی با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4577438/کالای-قاچاق-میلیاردی-در-زنجان-کشف-شد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.