مسئولان استانی برای رفع مشکل آب شرب روستاها تلاش کنند

نماینده ابهر و خرم‌دره در مجلس گفت: مسئولان استانی برای هرچه بهتر شدن وضعیت آب شرب و برای جذب بودجه برای این مناطق تلاش کنند.

مطالب خواندنی:

به گزارش خبرگزاری فارس از ابهر، محمدرضا خانمحمدی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی ابهر با بیان اینکه روستاییان چشم و چراغ ملت هستند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر رفع مشکلات محرومان دارند و مسئولان باید برای تحقق این امر تلاش و همت کنند.13920107000054_PhotoA

نماینده مردم شهرستان ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش مالی و اعتباری کشور با مشکلاتی مواجه است، گفت: منابع مالی ما به دلیل تحریم و برخی مسائل دیگر دچار مشکل شده است.

وی با بیان اینکه اراده اساسی برای رفع مشکل مردم است، ابراز داشت: امروز مسئولان با تمام وجود درصدد رفع مشکلات مردم هستند.

نماینده مردم شهرستان ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به شدت نگران تعطیلی کارخانه‌ها هستیم، گفت: در صورت تعطیلی صنایع، شاهد بیکاری افراد شاغل در این کارخانه‌ها خواهیم بود.

وی با اشاره به نبود گاز طبیعی در برخی روستاهای شهرستان ابهر تصریح کرد: ما آمادگی این را داریم که از وزیر نفت دستور لازم برای انتقال گاز طبیعی به این روستاها را بگیریم.

خانمحمدی افزود: مسئولان باید با وجود محدودیت‌های موجود در مسیر رفع مشکلات روستاها تلاش داشته باشند.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آب شرب یکی از نیازهای ضروری و حیاتی است که در برخی مناطق با مشکل مواجه هستیم، اظهار داشت: باید مسئولان نیازها را ارزیابی کرده و با نگاه ویژه‌ای این مشکلات را حل کنند.

وی تصریح کرد: مسئولان استانی برای هرچه بهتر شدن این وضعیت و برای جذب بودجه برای این مناطق تلاش نمایند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.