خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برگزاری موفقیت‌آمیز مانور سپاه اقتدار ایران را به اثبات رساند
اخبار زنجان/ برگزاری موفقیت‌آمیز مانور سپاه اقتدار ایران را به اثبات رساند

اخبار زنجان/ برگزاری موفقیت‌آمیز مانور سپاه اقتدار ایران را به اثبات رساند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان، با یادآوری تهدید صدام به بمباران نماز جمعه تهران در سال ۱۳۶۳، افزود: در طول تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صحنه نماز جمعه همواره شاهد شکوه و عظمت خاصی بوده و دشمنان با توطئه‌های مختلف خود هرگز نتوانسته روند حضور مردم در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه را دچار چالش کند.

امام جمعه زنجان ادامه داد: نماز جمعه تهران در سال ۶۳ توسط منافقین به خاک و خون کشیده شد ولی با صلابت و پایداری مردم و امام جمعه، نماز در صفوف به هم فشرده ادامه پیدا کرد. در واقع دشمن از مسجد و نماز جمعه هراس دارد و برای ضربه زدن، در مورد نماز و نماز جمعه برنامه‌ریزی می‌کند، از همین رو باید آگاه و هوشیار باشیم.

خاتمی در ادامه با بیان اینکه برگزاری موفقیت‌آمیز مانور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار و توان بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان داد، افزود: سپاه با نمایش اقتدار و شکوه و عظمت خود نشان داد که در مقابل هر گونه تعدی و تجاوز ایستادگی می‌کند و دشمنان هرگز نخواهند توانست در راستای ضربه زدن به کشور کاری از پیش ببرند.

خاتمی در ادامه با اشاره به فرار رسیدن ایام نوروز و وضعیت بازار شب عید، لزوم توجه هر چه بیشتر مسئولان برای نظارت بر بازار را مورد تاکید قرار داد و گفت: متأسفانه وضعیت اقتصادی جامعه باعث بروز مشکلات و چالش‌هایی برای مردم شده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه سال سختی را به لحاظ اقتصادی پشت سر گذاشتیم و سفره بسیاری از مردم کوچک شده است که باید به فکر آنها باشیم، افزود: باید با حفظ کرامت به فکر خانواده‌های محروم و نیازمند باشیم و مراسم نوروزی به مانور تجمل گرایی ما تبدیل نشود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در ادامه با اشاره به انتخاب و انتصاب آیت الله رئیسی به‌عنوان رئیس قوه قضائیه، گفت: مقام معظم رهبری در هشت محور انتظارات و اولویت‌ها را بیان کرده‌اند و امیدواریم شاهد تحول در این قوه باشیم.

خاتمی با بیان اینکه مبارزه با فساد به عنوان دغدغه مهم مردم است، افزود: انتظار مردم نیز از آیت‌الله رئیسی برخورد با قوت و قدرت با فساد است.

وی با اشاره به اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی از سوی مقام معظم رهبری، ادامه داد: سردار سلیمانی در حال حاضر همانند مالک اشتر در دوران امام علی (ع) در حال مبارزه با دشمنان است. اعطای این نشان نیز قدردانی از همه کسانی است که در مقابل تکفیر و استکبار جهانی ایستادند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4568663/برگزاری-موفقیت-آمیز-مانور-سپاه-اقتدار-ایران-را-به-اثبات-رساند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.