طرح «مزرعه تابستانی من» در ابهر اجرا می‌شود

ابهرآنلاین: مدیر آموزش و پرورش ابهر گفت: طرح «مزرعه تابستانی من» در ابهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا قنبری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تلاش خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی به موقع و رساندن پیام مردم به گوش مسئولان و مدیران مصداق امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: چرا که پیشنهاد سازنده خبرنگاران، یک معروف و تلاش برای جلوگیری از انحراف از سوی این قشر تأثیرگذار، نهی از منکر است.images

وی با بیان اینکه رسانه‌ها و مطبوعات در جامعه نقش مهمی دارند، گفت: ظرفیت و توان فعالان رسانه‌های مکتوب و مجازی قابلیت رشد و ارتقا در سطوح عالی را دارند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر افزود: کار فعالان عرصه رسانه نباید تنها به انتشار خبرها محدود شود بلکه این افراد باید بتوانند با درک درستی از شرایط جامعه در زمینه آگاه‌سازی گروه‌های مختلف جامعه فعالیت کنند.

قنبری افزود: شغل خبرنگاری نیز همانند سایر حرفه‌ها هنگامی ارزنده و خوب است که ارزش‌ها رعایت شوند و خبرنگاران در راستای این ارزش‌ها حرکت کنند.

وی برخورداری از ظرافت، امانتداری و رعایت مصالح و منافع ملی در تهیه خبر را از ویژگی‌های لازم برای فعالیت در عرصه اطلاع‌رسانی عنوان کردو گفت:  به‌ واسطه ارتباط نزدیکی که خبرنگاران با مردم جامعه دارند، این قشر راویان صادقی در بیان مسائل و مشکلات جامعه به مسئولان هستند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر  تصریح کرد: این قشر آگاه جامعه از سوی دیگر می‌توانند با انعکاس موفقیت‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های مختلف کشور، مردم را از روند امور مطلع کرده و پل ارتباطی هر سازمان و مسئول ین هستند.

قنبری در ادامه گفت: طرح مزرعه تابستانی من، طرح و ابتکار جدیدی است که برای نخستین بار در تابستان ۹۲ در سطح کشور و شهرستان ابهر اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 1 =