طرح «مزرعه تابستانی من» در ابهر اجرا می‌شود

ابهرآنلاین: مدیر آموزش و پرورش ابهر گفت: طرح «مزرعه تابستانی من» در ابهر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا قنبری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تلاش خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی به موقع و رساندن پیام مردم به گوش مسئولان و مدیران مصداق امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: چرا که پیشنهاد سازنده خبرنگاران، یک معروف و تلاش برای جلوگیری از انحراف از سوی این قشر تأثیرگذار، نهی از منکر است.images

وی با بیان اینکه رسانه‌ها و مطبوعات در جامعه نقش مهمی دارند، گفت: ظرفيت و توان فعالان رسانه‌هاي مكتوب و مجازي قابليت رشد و ارتقا در سطوح عالی را دارند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر افزود: كار فعالان عرصه رسانه نبايد تنها به انتشار خبرها محدود شود بلكه اين افراد بايد بتوانند با درك درستي از شرايط جامعه در زمينه آگاه‌سازي گروه‌هاي مختلف جامعه فعاليت كنند.

قنبری افزود: شغل خبرنگاري نيز همانند ساير حرفه‌ها هنگامي ارزنده و خوب است كه ارزش‌ها رعايت شوند و خبرنگاران در راستاي اين ارزش‌ها حركت كنند.

وی برخورداري از ظرافت، امانتداري و رعايت مصالح و منافع ملي در تهيه خبر را از ويژگي‌هاي لازم براي فعاليت در عرصه اطلاع‌رساني عنوان کردو گفت:  به‌ واسطه ارتباط نزديكي كه خبرنگاران با مردم جامعه دارند، اين قشر راويان صادقي در بيان مسائل و مشكلات جامعه به مسئولان هستند.

مدیر آموزش و پرورش ابهر  تصریح کرد: اين قشر آگاه جامعه از سوي ديگر مي‌توانند با انعكاس موفقيت‌ها و فعاليت‌هاي دستگاه‌هاي مختلف كشور، مردم را از روند امور مطلع كرده و پل ارتباطي هر سازمان و مسئول ین هستند.

قنبری در ادامه گفت: طرح مزرعه تابستانی من، طرح و ابتکار جدیدی است که برای نخستین بار در تابستان ۹۲ در سطح کشور و شهرستان ابهر اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید