خانه » اقتصادی » شیشه بالکن چه مزایایی دارد؟
شیشه بالکن چه مزایایی دارد؟

شیشه بالکن چه مزایایی دارد؟

شیشه بالکن یا همان شیشه بالکنی امروزه یکی از پر رایج ترین وسایل برای زیباسازی بالکن به شمار می رود. استفاده از شیشه بالکنی موجب شیک تر شدن فضای ساختمان شما خواهد شد و باعث می شود هیچ فضایی هدر نرفته و بتوانید از تمامی فضای بالکن خود استفاه کنید. با نصب شیشه بالکن به راحتی میتوانید در تمامی فصول سال از بالکنهای خود فضای امن و دلنشینی بسازید.

شیشه بالکن جام تراس

مزایای شیشه بالکن:

  • زیباتر به نظر رسیدن فضای بالکن شما
  • جلوگیری از ورود گرد و خاک به منزل شما
  • جلوگیری از سر و صدا به منزل شما
  • تفکیک فضای و ایجاد فضایی برای نگهداری گیاهان و …

از شیشه بالکنی می توان برای تفکیک بخش هایی نظیر استخرها نیز استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای شیشه بالکنی متحرک نسبت با سیر شیشه ها این است که می توان به هر دو طرف شیشه به راحتی دسترسی داشت و آن را به راحتی تمیز کرد. جام تراس با ارائه با کیفیت ترین شیشه بالکن و طراحی و نصب در سریعترین زمان ممکن توانسته است به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید و نصب شیشه های بالکنی به شمار رود.

یکی از بزگترین مزایای شیشه بالکنی جام تراس تنوع قیمت و محصولات، تحویل و نصب سریع محصولات و همچنین طراحی زیبا محصولات آن است.

بالکن شیشه ای تاشو چیست؟

بالکن شیشه ای تاشو یکی از جددیترین محصولات ساختمانی در سال های گذشته است، شیشه های تاشو به دلیل اینکه در یک سمت جمع می شوند و امکان استفاده  از فضاهایی مانند استخر، آلاچیق و بالکن و دیگر مکان ها در چهار فصل سال را محقق می کند بسیار پر استفاده و محبوب می باشد.

این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانل ها متحرک می باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می گیرد. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن به ضخامت ۸ میلیمتر می باشد.

اگر بالکنی کوچک دارید و یا می خواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای بالکن شما، بالکن شیشه ای تاشو است. بالکن شیشه ای تاشو یا در در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همه نشان دهد . به همین دلیل هر سال سهم بزرگ تری از بازار را به خود اختصاص می دهد. در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ استفاده میشود تا به اندازه کافی برای حمل پانلها مقاوم باشد.

ملزمه ی استفاده شده در این بالکن به غایت مستحکم و با دوام می باشد.

شیشه بالکن در هتل ترنج کیش

سقف شیشه‌ای یکی دیگر از محصولاتی است که توسط جام تراس ارائه می‌شود. چندین نمونه از اجرای شرکت جام تراس در مورد سقف شیشه ای را در لینک نمونه کارهای سقف شیشه ای مشاهده کنید.

شیشه بالکن در تهران

استفاده از شیشه بالکن در تهران را می‌توان یکی از ضروری ترین کارها دانست. آلودگی هوا و آلودگی صوتی تهران یکی از معضلات اصلی در شهرنشینی تهران است. بالکن شیشه ای می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا به داخل واحد را در تهران بگیرد. تراس شیشه ای در تهران را می توانید از طریق سایت جام تراس سفارش دهید و همچنین می توانید به شکل رایگان از خدمات مشاوره کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید.

استان البرز نیز مشکل آلودگی هوا و آلودگی صوتی دارد؛ حتی در برخی نقاط شهر که در پای کوه ساخته شده است سرمای شدیدی نیز از راه بالکن وارد خانه می شود و خود بالکن نیز به همین علت قابل استفاده نیست. شرکت جام تراس تا به اکنون در تهران فعالیت‌های گسترده ای داشته و می‌تواند با استفاده از شیشه های بالکن جام تراس بهترین کار شیشه بالکنی را برای منازل شما ارائه دهد. / رپورتاژ آگهی

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.