خانه » اخبار » احمد مهدوی: نقطه برجسته کابینه پیشنهادی دولت معرفی افراد توانمند در حوزه اقتصادی است
احمد مهدوی: نقطه برجسته کابینه پیشنهادی دولت معرفی افراد توانمند در حوزه اقتصادی است

احمد مهدوی: نقطه برجسته کابینه پیشنهادی دولت معرفی افراد توانمند در حوزه اقتصادی است

ابهرآنلاین: نماينده سابق مردم ابهر و خرمدره در مجلس شوراي اسلامي گفت: معرفي افرادي مقتدر و توانمند در حوزه اقتصادي از نقاط مهم و برجسته دولت جديد است.

احمد مهدوي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: رييس جمهور دولت تدبير و اميد با توجه به وضعيت كنوني و چالش هاي پيش روimagesي كشور تيم كار آمدي را در حوزه اقتصادي انتخاب كرده است.
وي گفت: دولت جديد توجه به حوزه مهم و حساس اقتصادي به ويژه بخش توليد ،كار و سرمايه داخلي و خارجي را بيش از گذشته مورد توجه قرار داده است.
مهدوي افزود: تركيب كلي كابيينه پيشنهادي دولت همسو و مطابق با شرايط حساس كشور بوده و از تمامي شاخص هاي لازم برخوردار هستند.
وي اظهار كرد: هم اكنون دوران آزمون خطا در انتخاب وزيران و فرصت و مجالي براي كسب تجربه مجدد افراد نيست.
نماينده سابق مردم ابهر و خرمدره در مجلس شوراي اسلامي گفت: رييس جمهور جديد با تيزبيني و درايت بالا و بر اساس موقعيت فعلي كشور افرادي با تجربه و آشنا به حوزه مسوووليتي محوله به ويژه در حوزه اقتصادي را معرفي كرده است.
وي يادآورشد: عده اي ميانگين بالاي سني وزرا را مانعي در تحقق اجراي برنامه ها و سياست ها مي دانند اين در حالي است كه تجارب گرانقدر آنان ارجحيت دارد.
مهدوي افزود: همكاري نمايندگان خانه ملت در كسب راي اعتماد بالا به كابينه پيشنهادي دولت نقش تاثير گذاري در رفع مشكلات و معضلات جامعه دارد.
وي اظهار كرد: بهره گيري از تجارب افراد لايق نياز ضروري كشور است كه تحقق آن چشم انداز بهتري را ترسيم مي كند.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.