خانه » اجتماعی » چرا بهتر است از شیشه بالکنی استفاده کنیم؟
چرا بهتر است از شیشه بالکنی استفاده کنیم؟

چرا بهتر است از شیشه بالکنی استفاده کنیم؟

زندگی در آپارتمان‌های کوچک شهری، به طور بی‌سابقه‌ای خسته کننده و ملال آور شده است. در این میان بالکن هر واحد آپارتمانی به مثابه یک فضای دلباز است که افراد می‌توانند با گذراندن لحظاتی در آن احساس سرزندگی پیدا کنند. اما به دلیل آلودگی هوا و برخی عوامل استفاده از بالکن ، آنطور که می‌بایست بهینه نمی‌باشد. به همین خاطر افراد بالکن خانه را با PVC و مصالحی از این قبیل می‌پوشاندند که در نهایت بالکن به یک محیط بسته و سرپوشیده تبدیل می‌شد و کاربرد و رسالت اصلی خود را به طور کلی از دست می‌داد. اما با ظهور بالکن‌های شیشه‌ای یا شیشه بالکن این وضعیت به طور کلی تغییر کرد.

پوشاندن بالکن با طلق

شیشه بالکنی جام تراس

شیشه بالکن چیست؟

به تازگی روش نوینی جهت استفاده از فضای بالکن اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و … به وجود آمده است که بالکن شیشه‌ای یا شیشه بالکن نامیده می‌شود. این روش که موجب استفاده بهینه از فضای بالکن خانه است، باعث محصور شدن قسمت باز بالکن شده و به این ترتیب مانع از ورود سرما، گرما، گرد و خاک، حشرات و … به داخل فضا خواهد شد. لذا شما به راحتی می‌توانید از چشم‌انداز‌های موجود لذت برده و هیچ گونه مشکلی احساس نخواهید کرد. در نهایت شما می‌توانید یک فضای گلخانه‌ای مطلوب را در بالکن خود فراهم آورده و یا محل مناسب برای یک دورهمی عصرانه را فراهم آورید.  از مهم‌ترین نکات و ویژگی مثبت این محصول استفاده کم از چارچوب بوده که سبب می‌شود وسعت دید گسترده شده و رضایت بیشتری حاصل گردد.  استفاده از این محصول به بالکن محدود نیست بلکه شما می‌توانید از آن برای جداسازی و محصور کردن سایر فضاهای خانه ، اداره ، گلخانه، حاشیه استخر و … استفاده کنید.

شیشه بالکن فضای بیرونی ساختمان را شیک و چشم نواز خواهد کرد

شیشه بالکن فضای بیرونی ساختمان را شیک و چشم نواز خواهد کرد

شرکت جام تراس از جمله برندهایی است که به تولید و عرضه پوشش بالکن و تراس می‌پردازد که جالب است بدانید شیشه بالکنی جزء پر فروش ترین این محصولات است. نحوه نصب شیشه بالکنی به این صورت است که ۲ ریل در آن بکار رفته که یکی از آن‌ها در سقف جایگذاری شده و دیگری در کف قرار دارد.دو پروفیل نیز به صورت عمودی در دو طرف بالکن جای گرفته است.  قسمت شیشه‌ای نیز شامل چندین پنل شیشه‌ای متحرک است و کلیه یراق آلات استفاده شده در آن از کشور ترکیه و محصول کمپانی سرشناس آساژ است.

شیشه بالکنی جام تراس متحرک است

شیشه بالکنی جام تراس متحرک است

مزایای شیشه بالکن جام تراس :

  • کاهش بی سابقه‌ی آلودگی صوتی و ورود اصوات به خانه به دلیل استفاده از شیشه‌ی و یراق آلات مرغوب و عایق صدا
  • جلوگیری از ورود گرد و خاک و حشرات موذی به محیط خانه یا بالکن
  • عایق گرما و سرما برای جلوگیری از اتلاف انرژی در فصل زمستان و تابستان
  • عدم نیاز به نصب نرده حفاظ
  • امنیت بالا به علت استفاده از شیشه‌های نشکن
  • طولانی تر شدن دوره های تعمیر و نگه داری از بالکن
  • امکان باز کردن شیشه ها در زمان دلخواه
  • امکان شست و شو به علت متحرک بودن
  • فضای یکپارچه و شیک

 

شرکت جام تراس پارس که از اولین طراحان و مجریان این محصول در کشور می‌باشد آماده‌ی ارائه آن به تمام کلیه نقاط است. این شرکت کلیه عملیات از جمله بررسی فضای بالکن، طراحی و پیش‌نمایش، مشاوره و راهنمایی، پیاده سازی و نگهداری را انجام داده و گواه این تخصص، هزاران پروژه‌ی موفقی است که در کارنامه دارد.

از دیگر محصولات شرکت جام تراس می‌توان به سقف شیشه ای،  آلاچیق شیشه‌ ای و پوشاندن بالکن با طلق اشاره کرد.

قیمت شیشه بالکن

قیمت شیشه بالکن

بسته به اندازه‌ی تراس یا بالکن خانه یا اداره، قیمت شیشه بالکن متفاوت خواهد بود. زیرا با افزایش استفاده از شیشه‌ بدیهی است که هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند. بنابراین نکته اساسی در قیمت گذاری ، بررسی اولیه فضای ساختمان است که مهندسین شرکت جام تراس این کار را برای شما انجام می‌دهند.

اگر قصد فروش خانه خود را دارید ، جام تراس به شما پیشنهاد می‌کند با استفاده از این تراس‌های مدرن و جلوه دهی به نمای بیرونی ساختمان، قیمت و ارزش ملک خود را به شکلی فزاینده افزایش داده و به این طریق با سود بیشتری آن را به فروش رسانید.

از نکات مهم دیگر تاثیرگذار در قیمت شیشه بالکن مصالح استفاده شده و نوع شیشه و یراق آلات استفاده شده است. جام تراس پارس این تضمین را به شما خواهد داد که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات و با معقولانه ترین قیمت ، باعث خواهد شد تا سالیان سال نیاز به تعویض این شیشه بالکن‌ها نداشته باشید.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.