خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۲۲ بهمن صحنه نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری ایران است
اخبار زنجان/  ۲۲ بهمن صحنه نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری ایران است

اخبار زنجان/ ۲۲ بهمن صحنه نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری ایران است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت‌الله علی خاتمی  در خطبه های نماز جمعه شهر زنجان با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، افزود: حضرت زهرا (س) در راستای دفاع از حریم ولایت  و امامت به شهادت رسیدند و آن حضرت الگوی بی نظیر برای تمام مردان و زنان جهان است.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز در حالی ملت ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن می گیرند که در عرصه‌های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه هستیم، افزود: ایران اسلامی با همه تحریم‌ها و توطئه‌های در طول چهل سال، مقتدر و عزتمند روی پای خود ایستاده و بدون وابستگی به  دنیا در عرصه‌های مختلف روند روبه رشد را طی می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان  پیشرفت‌های امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی را حاصل ایستادگی و پشتیبانی ملت بزرگ ایران از نظام و تبعیت از فرآمین ولایت‌فقیه عنوان کرد و  ادامه داد: ایران مقتدر و عزتمند در تضاد با سیاست های  استکبار جهانی است و به همین جهت طی ۴۰ سال گذشته همواره در مسیر پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانع ایجاد کرده است.

خاتمی بابیان اینکه ۲۲ بهمن عید ملی ایرانیان و صحنه نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: ملت بزرگ و آگاه ایران همواره ثابت کرده‌اند همواره پشتیبان نظام بوده‌اند و برای اقتدار این نظام درصحنه  هستند.

وی بابیان اینکه امروز ایران اسلامی صاحب آزادی و استقلال سیاسی بی‌نظیری است، افزود: آنچه امروز دنیا شاهد آن است، ایران آزاد، مستقل و مقتدر است که در معادلات منطقه‌ای و جهانی تأثیرگذار است و نظر نظام و ملت بزرگ ایران در معادلات منطقه‌ای و جهانی نقش دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تأکید بر اینکه امسال شاهد ۲۲ بهمن تماشایی‌تر از سال‌های گذشته خواهیم بود، گفت:  ملت قهرمان و باعزت ایران طی چهل سال گذشته باوجود همه مشکلات و چالش‌ها در برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی ایستاده و ۲۲ بهمن‌های باشکوه خلق کرده است.

خاتمی گفت: ملت بزرگ ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهد داد که انقلاب اسلامی  در طول ۴۰ سال با تلاش همه مردم پابرجا بوده و با وحدت و همدلی تداوم‌بخش اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

وی با بیان اینکه ملت ایران با تبعیت از ولایت‌فقیه بر هجمه‌های دشمنان غلبه کرده‌اند، گفت: طی  ۴۰ سال انواع دسیسه‌ها و توطئه  برعلیه مردم ایران از سوی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی  پیاده شد که با تبعیت از فرامین مدبرانه و حکیمانه ولایت‌فقیه و  با اتحاد و همدلی همه این توطئه‌ها با شکست مواجه شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به  روز ۱۹ بهمن  روز نیروی هوایی و دیدار تاریخی هما فران با بنیان‌گذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  گفت: روز ۱۹ بهمن یکی از روزهای تاریخی در دهه فجر است و در این روز باوجود خطرات فراوان، هما فران در محل مدرسه رفاه با امام خمینی (ره) بیعت کردند و با این کارشان کمر رژیم طاغوت را شکستند.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.