معاون گردشگری میراث فرهنگی استان زنجان خبرداد؛ بازدید 36 هزار نفر از موزه مردان نمکی زنجان/ بازید یک‌هزار و 400 نفر از موزه باستان‌شناسی شهر ابهر

ابهرآنلاین: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‎دستی و گردشگری استان زنجان گفت: طی 4 ماه نخست سال‎جاری 36 هزار و 679 نفر از موزه مردان نمکی زنجان بازدید کرده‌اند.

ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی فروردین‌ماه سال‌جاری 25 هزار و 476 نفر از موزه مردان نمکی زنجان بازدید کرده‌اند.13911207000347_PhotoA

وی با اشاره به اینکه طی اردیبهشت‌ماه سال‌جاری 2 هزار و 953 بازدیدکننده از موزه مردان نمکی زنجان بازدید کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد بازدیدکنندگان از این موزه در خردادماه سال‎جاری نیز 4 هزار و 440 نفر اعلام شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‎دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه طی سال‎جاری هیچ بازدیدکننده‌ خارجی از موزه مردان نمکی استان زنجان بازدید نکرده است، تصریح کرد: در مجموع 36 هزار و 679 بازدیدکننده ایرانی از موزه مردان نمکی استان بازدید کرده‌اند.

*بازدید 7046 بازدیدکننده از موزه صنایع‎دستی زنجان

وی اضافه کرد: بیش از 7 هزار بازدیدکننده داخلی و ایرانی از موزه صنایع‎دستی زنجان بازدید کرده‌اند.

اجلی تعداد بازدیدکنندگان داخلی طی فروردین‌ماه سال‎جاری را از موزه صنایع‎دستی شهر زنجان 5 هزار و 431 نفر اعلام کرد و افزود: 579 نفر نیز طی اردیبهشت‌ماه سال‎جاری از این موزه بازدید کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع 394 نفر طی خردادماه سال‎جاری از موزه صنایع‎دستی استان زنجان بازدید کرده‌اند، ادامه داد: تعداد بازدیدکنندگان از این موزه در تیرماه سال‎جاری 642 نفر اعلام شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‎دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به مجموع بازدیدهای صورت گرفته از موزه باستان‌شناسی شهر ابهر در چهار ماه نخست‎سال جاری تصریح کرد: یک‌هزار و 400 نفر بازدیدکننده داخلی و ایرانی از این موزه بازدید کرده‌اند.

وی با بیان اینکه طی فروردین‌ماه سال‎جاری فقط 50 نفر از موزه باستان‌شناسی شهر ابهر بازدید کرده‌اند، تصریح کرد: تعداد بازدیدکنندگان در اردیبهشت‌ماه سال‎جاری به 500 نفر رسیده است.

اجلی تعداد بازدیدکنندگان از موزه باستانشناسی شهر ابهر را در خردادماه سال‎جاری 700 نفر و در تیرماه سال‎جاری 150 نفر اعلام کرد.

انتهای پیام/