خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ریشه اصلی مشکلات کشور شیطنت دشمنان نظام است
اخبار زنجان/ ریشه اصلی مشکلات کشور شیطنت دشمنان نظام است

اخبار زنجان/ ریشه اصلی مشکلات کشور شیطنت دشمنان نظام است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر یکشنبه در چهارمین جلسه شورای راهبری و سیاست‌گذاری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  با بیان اینکه  مدیران باید برای توسعه خدمات در حوزه های مختلف تلاش و جدیت لازم را داشته و از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند، افزود: رمز پیروزی انقلاب و موفقیت امروز نظام در تبیین درست دستاوردها است و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به‌درستی در جامعه تبیین شود.

وی با تاکید بر لزوم  راستی آزمایی در زمینه بیان دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف، ادامه داد:  مدیران دستاوردهای انقلاب را به‌درستی و روشنی تبیین کنند و در برابر دشمن با سند صحبت کنند.

استاندار زنجان گفت: همه برنامه های گرامیداشت  توسط مردم، با رویکرد ملی و استانی و با بهره گیری از توانمندی فرزندان استان و هنرمندان بومی استان برگزار شود.

حقیقی با تاکید بر اینکه هیچ کس حق سوء استفاده از فضای موجود در ایام‌الله دهه فجر  ندارد، گفت: امروز زمان سوء استفاده برای انتخابات نیست، بلکه زمان اتحاد، انسجام و ایجاد آرامش، امیدواری و ارتقای وحدت است. 

حقیقی گفت: ریشه اصلی مشکلات کشور، شیطنت دشمنان نظام است، امروز ما مسئولان وظیفه داریم انضباط کلامی و رفتاری داشته باشیم که این امر موجب ایجاد آرامش اجتماعی خواهد شد.

وی انسجام و وحدت را به عنوان رکن اصلی و اساسی در زمینه اقتدار کشور عنوان کرد و با بیان اینکه دشمنان همواره تلاش کرده‌اند در اتحاد و انسجام ملت ایران رخنه وارد کنند، گفت: ایران از یک ظرفیت عظیم به نام ولایت‌فقیه و مردم همیشه در صحنه برخوردار است که در جهان بی‌بدیل است و امسال با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن این قدرت و وحدت ایرانیان به نمایش جهانیان در خواهد آمد.

استاندار زنجان با بیان اینکه دشمن با ترفند تهدید اجتماعی وارد تقابل با ایران  شده است، گفت:  باید از همه ابزارها و ظرفیت ها برای شکست توطئه های دشمنان استفاده شود.

حقیقی تاکید کرد: امروز آمریکا و تمام کشورهای متحد این کشور اذعان دارند که حداکثر فشار را به جمهوری اسلامی داشته‌اند اما توطئه‌هایشان در طول چهار دهه بی‌اثر بوده است.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.